Wpis z mikrobloga

@Froto: yep, cena jest rzeczywiście nieprzystępna. ale miałem okazję trochę na niej popracować i muszę stwierdzić, że to naprawdę kawał porządnej klawiatury. jest to chyba jedyny na rynku mechanik o tak niskim profilu i chyba najcichszy spośród wszystkich dostępnych
  • Odpowiedz
@Froto: Za Trustem nie przepadam, ale bądźmy obiektywni.

Co do switchy to nie znalazłem żadnych specyfikacji/danych technicznych oprócz wytrzymałości "AŻ do 50mln kliknięć", (co jest dosyć cwaną zagrywką, bo nie ma gwarancji, że wytrzyma np. 20mln), oraz ciężaru 45g wymaganego do aktywacji klawisza, co plasuje switche na równi z Cherry MX Red (GXT również są linearne). Gdybym miał chociaż raz przyjemność poklikania tym, to bym mógł obszerniej opisać i doradzić. Bo tak to nawet nie znam punktu aktywacji przełącznika.

Niespecjalnie wydaje mi się, żeby to był switch autorski z prawdziwego zdarzenia. Tak samo jak switche Razera, pewnie jest robiona przez chińczyków z kailha albo innej podobnej
  • Odpowiedz
@strumienzgor: @slvk: @Amasugiru: Klawiatura przyszła, wszystko git tylko nie ma jednego klawisza xD
Klawa wyglądała jak oryginalnie zapakowana, nawet na piance która była na klawiaturze nie ma miejsca po klawiszu.

Co do samej klawiatury, muszę się od nowa pisać na klawiaturze bo jakie te klawisze sąwysokie, od ponad 10 lat korzystam tylko z klawiatur o niskim profilu, najlepiej laptopowym. Tak to przyciski fajnie się klikają, nie
Froto - @strumienzgor: @slvk: @Amasugiru: Klawiatura przyszła, wszystko git tylko nie...

źródło: comment_sdBd3kdFWaLRWEyMq3xVznqoHkESY4wC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Froto: Przynajmniej mamy wyjaśnione, dlaczego taka promocja była :D
Keycapy wyglądają na kompatybilne z Cherry, więc gdzieś się może jakiś znajdzie.

Co do wysokiego profilu... Lepiej jest czuć klawiaturę jak się przyzwyczaisz. Sam używałem niższego profilu i nawet po przyzwyczajeniu nie było mi tak wygodnie jak na wysokim. No nic, kwestia czasu. Miłego użytkowania.
  • Odpowiedz
@Amasugiru: @bartekkk: @slvk: @strumienzgor: Mam odpowiedź :D

Witam serdecznie,

Jednak nie mamy pasującego klawisza, ale znaleźliśmy inne rozwiązanie problemu. Otrzyma Pan nową klawiaturę - producent prosi jeszcze tylko o chwilę cierpliwości ze względu na majowy weekend. :)

PS. Może niech Pan wyśle totka, bo to trzeba mieć duże "szczęście", żeby nie było klawisza w klawiaturze zamontowanego w fabryce. Mamy taką sytuację pierwszy raz w
  • Odpowiedz
@slvk: Z tego co się dowiedziałem to kupiłem końcówkę serii której nie mieli i czekali na nowe klawiatury, no i mam najnowsze ich dziecko.
@strumienzgor: Jak wrócę z pracy to pomyślę ;)
  • Odpowiedz