Wpis z mikrobloga

Dziś zamiast na grze skupiłem się na zarabianiu. Od południa do teraz tworzyłem nowe konta(każdy klub usunąć można 4 razy i robić te SBC od nowa) i robiłem na nich SBC, na cel wziąłem hybrydy bo wydaje mi się że najłatwiej to robić. Jak to robię? przerzucam 10k z mojego głównego konta na konto na którym będę robił SBC i zaczynam od SBC z paczką prime i z piłkarzy których trafię w paczce używam do kolejnych składów lub sprzedaje i kupuje gotowce które biorę z futheda(używam ciągle tych samych) Jest tam tylko jedno wyzwanie w którym MUSI być przynajmniej 1 piłkarz z lojalnością co może być problemem jeżeli wcześniej nie trafimy jednego z tych piłkarzy.

Na każdym koncie zarobiłem, na żadnym nie byłem stratny. Średnio na konto zysk wynosił około 10-20k. Na jednym koncie wyszedłem na 200k+ na innym 50k+, ogólnie jestem około 400k do przodu. jedynym problemem w tej metodzie jest to że trzeba przenieść monety na główne konto. Ja robię to stopniowo, co godzinę po 10-20k. Zostało mi jeszcze około 150k do przeniesienia. Na razie bana nie ma i mam nadzieje że nie będzie.

Polecam tą metodę jeżeli macie sporo wolnego czasu bo jest to naprawdę czasochłonne.
Jeżeli macie jakieś problemy z tymi SBC lub chcecie jakiejś rady z chęcią pomogę.
#fut #fifa17
  • 4