Wpis z mikrobloga

#szpitalnyzakarin
Raport taktyczny 13.02.2017

Wczorajszy
Wstęp

Całego taktyka mi #!$%@?ło i od nowa pisze, dlatego tak późno xD

Rozmawiałem dzisiaj z ordynatorem.
Ordynator nie cofnął swoich słów.
Jutro stąd #!$%@? xD

Ogólnie to wyniki mam dobre, OB, CRP, jakieś inne morfologie w normie, nawet ta ferrytyna tylko dwukrotnie przekracza normę xD

Jutro prawdopodobnie się dowiem czy mogę mieć leczenie biologiczne - jesli tak, no to tylko mieć nadzieję że odpowiednie komisje klepną wejście w trybie niestandardowym (z powodu przerw w leczeniu wcześniejszej) oraz potem że NFZ klepnie i tylko czeka mnie co miesiąc wpadnięcie do szpitala, wypicie jednej kroplóweczki i wyjście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No a jak nie uda się za hajs podatników balować to już gorzej bo będę musiał chyba na sterydach albo innym gównie jechać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No a co do tagu, to prawdopodobnie jutro zrobię jednego taktyka typowego, tylko prowadzonego do momentu wyjścia, a potem może jakieś coś taktykopodobne o wykorzystaniu pierwszej wolności xD

Potem no to albo ze smutkiem porzucę was i tag albo (jakby byli zainteresowani) postaram się go jakoś co jakiś czas odwiedzać przy okazji tych ewentualnych comiesięcznych wizyt z leczeniem biologicznym czy coś, nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólny plan jest taki, że powracam do domku i siedzę na poziomie głodówkowym jak tutaj przez dwa tygodnie około (płynę z falą czy coś, póki idzie jako tako to korzystam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), a potem się dowiem czy klepnięto mi to leczenie biologiczne czy nie i się zobaczy jak tam będę żyć - z tej wizyty i badań to taktyk na pewno będzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Muszę się zastanowić mocno nad jedzeniem od środy, bo jutro to jednak dzień spełnienia mojego małego marzenia
#!$%@?, choruje radośnie od początku roku prawie
Spełnie moje główne dotychczasowe marzenie tego roku, bo w dzień co zachorowałem miałem iść na kebsa i tak się za mną ciągnie juz poltora miesiąca #!$%@? xD

Ale od środy ścisła dieta (chyba sie na tag nawet udam i popytam troche, moze ktoś cos poradzi bo mój jedyny pomysł to czesciowe przejscie na to słynne wegetarianizmo-weganizmo-#!$%@? (tak wygląda plan przynajmniej) i #!$%@? miesa tylko na poziomie minimum, tak to jakies salatki czy co tam sie je na zdrowo, nie wiem xD)

W sumie to w #!$%@? mnie cieszy nawet sam fakt że będę mógł #!$%@?ć jakieś przyprawy i być jak marynarz z dzisiaj dla odmiany song rel, czyli #!$%@?ć pieprzem we wszystko co się nie rusza na talerzu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tak po prawdzie to będę tęsknić za tą odrobiną chaotycznej 'rutyny' w moim planie dnia (tak, miałem dzisiaj kroplówkę wieczorną, nie, nie zapomniałem zrobić zdjęcia, tak, zapomniałem je wstawić bo dalej powoli memłam hari pota 7-1 xD) ale nie mam żadnego sensownego pomysłu czym to by zapełnić xD

No i też wiadomo, te wszystkie rozmowy, atencja, dyskusje pod wpisami - fajne i ciekawe rzeczy powstały w pewnym sensie po prostu z tego że sie nudziłem w #!$%@? i siadłem trochę wygodniej xD i coś zacząłem średnioambitnego robić, i to jest dla mnie bardzo fajne uczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zauważyłem w sumie też że mój 'styl pisania' się trochę poprawia i ostatnio zacząłem sie lekko wybijać ze schematu 'potemowania' i poszło w stronę róznych tego stwierdzenia wariacji xD

No dobra, chyba skończyły mi się już pomysły co tu jeszcze napisać, także lecim z tą prawilną częścią taktyka, czyli kroplóweczka znikąd!
Wziąłem ten nasenny wczoraj, bo stwierdziłem ze co mi tam, jak dają to wezme i sobie pośpię jak człowiek pare razy przynajmniej xD
Spało mi się na tyle mocno że dopiero kroplóweczka mnie właśnie obudziła, chyba coś po 5, autentycznie prawie usnąłem dalej i musiałem się dziabać i wystawiać na content z nocnej xD
Ale udało się, nie zasnąłem i dotrwałem do końca.

Potem dopiero leki o 7, ale wtedy już się obudziłem na stałe i dostałem śniadanie ze wsparciem programu ogórek+

Koło 11 przybyła wizyta, ordynator stwierdził że nie ma co mnie trzymać już tutaj, zobaczą wyniki i prawdopodobnie mnie puszczą. Tak po prawdzie to nie wiedziałem kiedy to napisać, chciałem dać wcześniejszego minimalnie taktyka ale przez to że mi sie wykasowało wszystko cały misterny plan #!$%@? strzelił i dorze będzie jak przed północą skończę, za co serdecznie przepraszam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No, a dalej to był obiadek , całkiem sympatyczny w sumie. Tak w sumie to ciekawe co będzie jutro, bo myślę że dla cebulowej to mogę posiedzieć chwilkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A zeby zdrówka nie zabrakło, [to na deserek był deserek](http://www.wykop.pl/wpis/22251115/szpitalnyzakarin-i-trzecie-danie-ʖ/)

Potem sobie poleżałem, pograłem w stellaris znowu po paru dniach przerwy, pooglądałem hari pota, poczytałem reddita, typowe zapełnianie czasu do kolacji i ostatniej kroplówki

No i teraz strasznie opóźniony taktyk, no przepraszam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zakarin - #szpitalnyzakarin
Raport taktyczny 13.02.2017

Wczorajszy
Wstęp

Całe...
  • 33
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (23)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @TymRazemNieBedeBordo @Makro1993 @wytrzzeszcz @charlesRN @czarna-tabletka @malyiduzy @Lombo @Kubku @taanzen @Bigby @majsterV2 @Finsky @luki-p @KurczakPozogi @Wal_ton @Magromo @Bastsex @Pusiorrrr @BloodyDemolud @cadec