Wpis z mikrobloga

@Haetham: No ale ogólnie to wiadomo, warto się badać, wcześniejszy lokator Janusz-1 praktycznie na farcie wykrył guza na jelicie, bo coś go raz 'drażniło' w brzuchu a niedlugo potem zobaczył reklamę darmowych badań i poszedł, jakoś niedługo ma operację prostą bo to tak na środku gdzieś jest że tylko wyciąć i zszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Haetham: Powiem szczerze ze osobiście to jakoś tak przyjemnie mi się patrzy jak krew mi pobierają, oczywiście zakładając że to normalnie idzie a nie żyły uciekają we wszystkie strony xD
Jakoś tak nie wiem, hipnotyzuje ten widok jak sie probóweczki zapełniają i wymieniają na następnie xD
  • Odpowiedz
@Zakarin: ja pierwszy i (miejmy nadzieje) ostatni raz mialem pobierana krew, no chyba ze kiedys mnjecos najdzie i bd oddawac krew, narazie dzieki xd uczulony na 70-80% lekow, trzeba wybadac co to jest
  • Odpowiedz
@Zakarin: zawsze jak jestem chory, to jestem pewien w 100% na co, nie wiem dlaczego. Wiem tez kiedy zdrowieje ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam dziwne uczucie, ze juz mi go uczulenie.przeszlo, ale sprawdze. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz