Wpis z mikrobloga

Tak szczerze, to w tym buildzie musisz sporo poświęcić, żeby mieć takie aa, ale czy w ogóle warto? Mało ludzi gra cv tak czy siak, więc to bardziej ciekawostka, niż realny build. A cv może po prostu omijać takiego ddka. Dużo gorzej ma się sprawa z Blackiem, ten okręt jest jakiś surrealistyczny i przeciwnicy nie będą mieli gdzie spieprzać :/
@Budo: Tu nie chodzi o to czy ogólnie to będzie OP DD czy nie. Raz, Grozevoi z automatu powoduje że Z-52 jest bezużyteczny. Serio, po co komu Z-52? No ma to hydro, ale co z tego? Jedną z zalet Z-52 miało być dobre AA. Teraz przychodzi Grozevoi i Z-52 można wyrzucić do śmietnika. W sumie nie żeby Z-52 był użyteczny nawet i bez Grozevoi.

Innym AA DD miał być Akizuki. Nawet
@Eau-Rouge: No ja też nie rozumiem polityki wg, jeśli chodzi o pozycję akizuki i z-52. Akizuki i tak praktycznie nikt nie gra, nie widziałem tego okrętu od tygodni. Jedyna nadzieja, że zbalansują te okręty (ruskich i Blacka) zanim jeszcze wyjdą.
@Budo: Całe obie linie IJN DD to burdel na kółkach aktualnie. Po za Shiratsuyu (jakoś tak to się pisze :V) i EWENTUALNIE Akizuki nie ma sensu niczym w tej linii grać. Ale po co komu Akizuki, skoro zaraz będzie linia ruskich DD z DF. I chyba jeszcze z możliwością użycia Repair Party zamiast dymku.
@Budo: @Eau-Rouge: w tym buildzie nie poświęcasz praktycznie nic - masz niezbędny dla RU DD zasięg głównej baterii (AFT) który działa też na zasięg AA, masz podstawowy trening strzelecki (BFT). Co dziwne Flamu dał punkty w camo, które jest moim zdaniem bardzo opcjonalne na rosyjskich DD - można się obyć bez niego, ale nawet jak w niego dał to zostaje trochę punktów. Nie dał punktów w przypływ adrenaliny który jest
@BadWood: Camo zawsze się przyda, łatwiej uciec w razie czego, nawet jeśli masz gorsze camo niż DD przeciwnika to możesz się do niego bardziej zbliżyć, niż bez camo, zanim cię wykryje i go zaskoczyć. No i to nie była próba znalezienia optymalnego buildu na Grozevoi tylko pokazania co to ustrojstwo może zrobić z samolotami xD

I pytanie czy bez camo może siekać samoloty samemu będąc niewykrytym :D
@Budo: w RU DD HP jest bardzo opcjonalne, nie wiem czy na Khabarovsku w nie pójdę - prędzej pójdę w Nadzorcę żeby mieć jedną naprawę więcej - naprawa zrespi zdecydowanie więcej HP niż da Ci standardowe HP.
A jedyny moduł jaki poświęcasz to ten na szybsze strzelanie, które dawało 12% szybszy reload. Fakt że nie w każdej mapie masz lotniskowiec, ale ja wolę strzelać co 4,5 sekundy i miażdżyć samoloty. Zresztą
@BadWood: Ja na razie oram się z trashkentem, ale niedługo zrobię udaloia i dopiero poczekam na rebalans i sam zobaczę, czy będę nimi dalej grał :)
@Budo: @BadWood: ale to nadal prawda, że Akizuki to masakryczny zawód. Miało być pięknie, a wyszło tak sobie. Aki nie pasuje do japońskich DD pod żadnym względem, nie jest też w zasadzie w niczym sensownym lepszy od DD innych linii (wykrywalność z 5.9km/8.9km przy zasięgu 12.2km to chyba podstawowa zaleta). Powinien wg mnie dostać chociaż niedużego buffa do penetracji HE, ale tego bym się nie spodziewał...

Generalnie widzę, że WoWS