Wpis z mikrobloga

Lubię ten wzrok przerażenia,gdy idę sobie ulicą i starsze panie zauważają mój kolor włosów.
A jak jeszcze palę i mam jakieś spodnie z hehe dziurami,glany... xD PEWNIE PATO-N--------A,LEPIEJ OD TAKIEJ UCIEKAĆ.
#gownowpis #bloglajfstajlowylavey
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@laVey: a dzięki moim tatuażom nikt mi się nie dosiada do przedziału w pociągu, a zażywający kąpieli w basenowych jacuzzi uciekają gdy tylko zobaczą, że wyglądam jak pisanka ( ͡° ͜ʖ ͡°) same plusy
  • Odpowiedz
@Damian1998: to chyba w jakimś sklepie patrzą na to jaki kto ma kolor włosów, w poważnych branżach liczy się skill i jeśli wykonuje swoją pracę na wysokim poziomie to może nawet wyglądać jak bękart obcego i tigera bonzo. Jedyna dyskryminacja jaką rozumiem to taka kiedy posada naprawdę wymaga neutralnego i optymalnego wyglądu, tj. np. na hostessę nie wezmą grubej panny albo jakiejś metalówy, bo skuteczniejsza będzie jakaś dobra sztuka, która
  • Odpowiedz
@laVey: to strasznie śmieszne jak gówniarze wyobrażają sobie jaki to szokujący mają image. Kolor włosów, fajka jaki hardkor. I glany ło matko! Ale bunt. Szatanistka z HanaMontana. Prawie jak pięć tysięcy lat temu w Jarocinie, przy czym wtedy nie kupowało sie farby w Rossmanie a za glany i krzywy ryj dostawało sie milicyjną pałą. Ale fakt, fajki wciąż cuchną podobnie.
  • Odpowiedz