Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Różowe pytanie do was - którego faceta byście wybrały
niskiego umięśnionego/atletic
czy
wysokiego suchoklatesa/grubasa

przy czym załóżmy, że opcji pół na pół nie ma, oboje są z twarzy takie 6/10 a innych facetów już nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)

A niebieskie dupa cicho. To dla naszego dobra (3) #pdk ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#rozowepaski #zwiazki #stuleja #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Wybrałabym

  • Niskiego umięśnionego/atletic 14.0% (146)
  • Wysokiego suchoklatesa/spaślaka 34.3% (357)
  • Kupiłabym kota i bolcowała się po kątach 51.7% (538)

Oddanych głosów: 1041

  • 54
@AnonimoweMirkoWyznania: Wysoki i chudy.

Wychodzi jakie jesteście płytkie, że oceniacie po cechach na które nie ma się wpływu.

Śmieszne, że potem takie się żalą i dziwią, że prawdziwy facet ich nie chce.

Zdradzę wam sekret. Prawdziwy facet taki na poziomie nie chce się wiązać z płytką kobietą (ew. na jedną noc). ( ͡ ͜ʖ ͡)


@AnonimoweMirkoWyznania: Bzdury, karzełek z bólem dupy wykryty. Najpierw ocenia się
@AgniechaWykopuje: miedzy innymi. Potepialas tez chodzenie na dziwki, a moze myslalas, ze prawiczek powinien Ci sie przyznac do prawictwa, zebys mogla go odrzucic? Jesli tak to rozumiem, ze uwazasz moje posty za rak. Ja w koncu mowie, zeby Cie perfinie oklamal, ale postaraj sie zrozumiec tez mnie. Jako niebieski, ex stary prawiczek musze chronic grupy do ktorej naleze. Jakbym byl rozowym to bym pisal pewnie to samo co Ty. Ale nie
@wyjde_z_przegrywu laski chyba aż tak bardzo też nie wybrzydzają ;)
Ja po prostu generalizuję i według mnie da się to porównać. Chociaż wiadomo, że są faceci, co wolą puszyste, albo płaskie, jak i są panny gustujące w niższych gościach ;)
Nikogo jednak nie dziwi fakt, że facet nie zainteresuje się, powiedzmy, dużą kobietą, ale jak dziewczyna nie chce spojrzeć na niższego od siebie, to już hurr durr ( ͡° ʖ̯