Wpis z mikrobloga

22 lutego znikną polecone inPost, zastąpi je MINIPACZKA inPost. Co się zmieni?

1) cena xD 7,20 brutto zamiast obecnego 3,94 zł brutto - ma ktoś pomysł czym teraz nadawać 1 kg żelków? Paczka w Ruchu?
2) dopuszczalna waga - 2 kg + wymiary lekko większe

Ucieszą się wszyscy zamawiający do tej pory po 2 kg żelków #gusto w dwóch osobnych poleconych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3) w cenę będzie wliczona koperta foliopak (co to jest?), ale tylko do odbioru w punktach inPost + trzeba nadać towar od razu na miejscu, więc dla mnie to bezsens totalny. Po cholerę wliczać w cenę coś, z czego skorzysta tylko mały % nadających przygotowujących przesyłki na miejscu?

#inpost #kurier #kurierzy #pocztapolska #ecommerce #biznes
  • 19
  • Odpowiedz
@ecco: pewnie firma swoje foliopaki będzie mogła odebrać i mieć u siebie.
Jak nadal czas dostarczenia będzie tak długi... To już lepiej poczta-polska.
  • Odpowiedz
@ecco: Żelki zajmują mało miejsca więc zobacz ofertę Poczty Kurier 48. Tam ograniczeniem jest rozmiar paczki a nie waga, która max może mieć 20kg. Czyli jak zmieścisz 20kg do paczki XS to masz cenę minimalną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak to. Najlepiej skontaktować się z regionalnym biurem obsługi to wyślą ci ofertę. Ceny które znajdziesz na stronie są bez rabatów
  • Odpowiedz
@ecco: Jak chcesz obniżyć koszty to możesz zrezygnować z odbioru u ciebie bo to chyba podbija ceną. Możesz też zrobić odbiór na Orlenie, to też podobno obniża cenę.

Ja raz dziennie zajeżdżam na pocztę z paczkami, obsługa jest bez kolejki. Z Orlenu nie korzystam więc nie wiem jak to wpływa na cenę
  • Odpowiedz
@ecco: Te karakany z inpostu napisaly mi smsa ze paczka do odbioru w jakims tam punkcie, mimo, ze caly dzien jestem pod wskazanym adresem :/ Paczka pewnie do was wroci, bo ja po to nie rusze dupy.
  • Odpowiedz