Wpis z mikrobloga

Project Momentum: #trenujzrozumemigodnoscia
Mock meet nr 1
MOCK MEET VIDEO
05.02.2017
BW: 94,5kg
Staż treningowy: 18 miesięcy

Przysiad
140kg | 145kg PR | 150kg FAIL

Wyciskanie leżąc z pauzą
100kg PR | 102,5kg PR | 103,5kg FAIL

Martwy ciąg sumo
180kg | 190kg | 202,5kg FAIL

Komentarz:
Wyniki poniżej moich oczekiwań, ale nie ma co się dołować, mam nadzieję, że w kwietniu będzie lepiej (wtedy program się kończy)
Blisko byłem 150kg w siadzie, mam wrażenie, że gdybym biodra pod sztangę spróbował szybciej ułożyć, mogło by się udać. W ogóle sticking point się przesunął trochę wyżej, nigdy w tym miejscu nie spaliłem przysiadu. Chyba czwórki są już trochę mocniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy 102,5kg wyciskaniu, pauza za krótka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
MC tak sobie 10kg poniżej mojego PR, 190kg przynajmniej technicznie w miarę ok, sztanga trochę uciekła do przodu przy oderwaniu, ale lockout czysty, bez wózka co mi się czasem zdaża. 202,5 się chyba nawet nie oderwało od ziemi xD

EDIT: @shdw zwrócił mi uwagę, żeby schodzić do pełnego siadu przy spalonym podejściu i zrzucaniu sztangi. W pełni się zgadzam i trzeba to wreszcie poćwiczyć, bo zupełnie nieintuicyjnie to zrobiłem

W tym tygodniu czekają mnie jeszcze AMRAP we wszystkich 3 bojach na 80% 1RM (czwartek i piątek)

Update redukcyjny (tak jednak redukcja ( ͡° ͜ʖ ͡°))
96,5kg--->>>94,5kg od tamtego tygodnia
Kcal rozpoznawczo 3000 dziennie, w weekend dieta trochę luźniejsza, makro się nie zgadzało, ale kcal utrzymałem. Na razie
kalorykę zostawiam tj. jest, za tydzień zobaczę czy nie jest za mało jak na start redu.

#mikrokoksy #silownia #trojboj
  • 19
@masz_ty_rozum_i_godnosc: widziałem twój wynik na grupce, szkoda, że nie 9/9.
Ja naładowany pizzą z wczoraj, dziś cały dzień ryżyk elegancko, kalorie też zaczynam podbijać i wieczorem testuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję, że nie popalę i też uda mi się nagrać coś.

BTW myślałem, że lżejszy jesteś, tak z postury w 83kg- bym cię widział, musisz chyba wysoki być? Czemu high bar robiłeś?