Wpis z mikrobloga

#iphone #apple
Hej mirki, kto z Was ma #iphone7 32gb? Daje radę czy szybko mi zacznie brakować pamięci? Wideo nie nagrywam (a już na pewno nie potrzebuję w 4K) w gry nie gram wcale, map offline nie potrzebuję, za to troche aplikacji, trochę zdjęć (które i tak jak rozumiem się będą synchronizowały z chmurą) + spotify z kilkunastoma albumami offline.
W tej samej cenie jest 6s 128gb, ale w sumie rok starszy telefon. Jak myślicie?
  • 11
@501st miałem 16GB 6S i przy dwóch dużych grach, paruset zdjęciach, paru appkach i paru filmach nie miałem jeszcze problemu z pamięcią
Moim zdaniem 7 nie wprowadziła żadnej rewolucji i lepiej kupić sprawdzonego 6S
@NiebieskiAksolotl: @kucyk: właśnie sprawdziłem, na moim androidowym telefonie spotify zajmuje niecałe 3gb a muzyki mam dosyć dużo, także chyba nie będzie z tym problemu. Zgaduję, że ios zajmuje jakieś 7gb - więc zostaje ponad 20gb na różne bzdety
@501st: mam 7 32gb, 8 GB wolnego. Muzyka po lte, zdjęcia w oryginale na iCloud a w telefonie w zmniejszonej automatycznie rozdzielczości, na 4,7" zero różnicy do szybkiego przeglądania galerii. 4/5 gier w stylu hearthstone i koło 60 programów ala pixelmator, Instagram itd. Używałem od 3G wszystkich modeli po kolei, zawsze 16gb, mieściłem się ale pod sam korek. Teraz nie muszę co chwila czegoś usuwać. Ale jeśli masz zamiar nagrywać filmy