Wpis z mikrobloga

@adinn: Każdy robi to co lubi. Ja szedłem na studia z określonym celem i na kierunek, który chciałem. Łatwo też nie było (inz teleinformatyk), ale nie wspominam tego czasu jako katorgi i #!$%@?. Pytanie po co OP szedl na studia. Ja poszedłem na studia, żeby sobie coś udowodnić, a przy okazji robiłem coś, co lubie i może własnie z tego powodu, że sprawiało mi to przyjemność, nie uważam tego czasu
  • Odpowiedz
Na samym początku praca po studiach to jest po prostu #!$%@? bajka. Nie chodzi mi to o gównostudia tylko o takie naprawdę ciężkie że nie dość że żyjesz tym praktycznie 24/h na dobę to jeszcze wykładowcy traktują cię niżej od poziomu gówna ameby. Nieważne czy się uczyłeś długo i systematycznie, profesor i tak może cię #!$%@?ć, bo czemu nie xDd coś w tym roku za dużo osób zaliczyło a ty masz akurat brzydkie pismo. Chcesz pójść sprawdzić pracę dlaczego nie zaliczyłeś? Takiego #!$%@? studenciaku, nie mam czasu, idź się poskarż dziekankowi to ja się poskarżę innym profesorom i będzie tutaj kirwa zniszczony xD
O, nie zaliczyłeś kolosika a na poprawie leżałeś w szpitalu? A co mnie to #!$%@? obchodzi przecież są poprawki za rok xD
Ooo, sorki studenty ale nie mogłem być na ostatnich 5 zajęciach projektowych bo mi się nie chciało, #!$%@? mnie to że nic nie rozumiecie, macie termin za tydzień, no i też #!$%@? mi zrobicie bo jestem prodziekanem xDddd
NO I KLASYK: DOBRA STUDENTY, TU JEST PULA 7000 PYTAŃ NA KTÓRE MACIE SIĘ NAUCZYĆ. NA EGZAMINIE BĘDZIE 10 PYTAŃ, MACIE 45 MINUT, OCZYWIŚCIE JEDNO PYTANIE TO MINIMUM JEDNA PEŁNA STRONA, OCZYWIŚCIE NIE BĘDĘ TEGO CZYTAŁ BO PO #!$%@?, ALE MAM WIDZIEĆ ŻE JEST TEGO DUŻO. MOŻECIE ŚCIĄGAĆ JAK "NIE PATRZĘ", MAM TO W DUPIE.
Co by tu jeszcze - obrażanie studentów, żałosne seksistowskie żarciki wobec studentek, brak terminów poprawy, notoryczne skracanie czasu pisania egzaminu (mój rekord to z 2h na 35 minut, 2 osoby (z warunków) na 110 zaliczyły.

To
  • Odpowiedz