Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wołam tylko @nitas oraz @TojaNiedzwiedz, ale powiem wam szczerze, że mam jeszcze dwa #horror do opisania, więc jak ktoś chciałby o tym poczytać, to zaplusujcie ten wpis, a was zawołam.

"Pikovaya dama. Chyornyy obryad" powiem wam szczerze jest dobrym horrorem, a przynajmniej będą tak twierdzić osoby, które tylko od czasu do czasu oglądają filmy z tego gatunku.
Oczywiście jeśli znacie setki takich obrazów, to pewnie uznacie to za gniota, ale ja powiem wam szczerze, że naprawdę dobrze się bawiłem na tym obrazie.

Owszem, nie ma co liczyć na genialne aktorstwo, ale większość bohaterów na tyle dobrze się spisało, że nie ma co na nich narzekać i tylko debile lub fani geniuszu mogą się przyczepić do gry.

Jeśli mam być szczery, to największą wadą i jedyną jest to, iż obraz zżyna od #stephenking, a raczej od ekranizacji i powiem wam szczerze sprawiło to, że raz zaśmiałem się jak cholera, gdy bohaterka przebijała drzwi nożem.
Oczywiście wiadomo do czego to nawiązanie, ale jeśli ktoś nie wie, to ta osoba nie będzie na to narzekać.

Ogólnie historia jest sztampowa do bólu, ale jeśli mam być szczery, to dla mnie nie jest to wadą i naprawdę dobrze się bawiłem na tym "dziee", a nawet mogę powiedzieć, że mnie zaskoczył - pozytywnie.

Z rzeczy, o których muszę jeszcze wspomnieć, to jest tylko jedna, więc jeśli jesteście maniakami tego gatunku, to was nie przekonam, ale jeśli tylko od czasu do czasu oglądacie filmy grozy, to ten argument was tym bardziej przekona do tego "dziea".

O co chodzi? Chodzi mi o efekty komputerowe, które są na tak dobrym poziomie, że nie można się do nich przyczepić, a przynajmniej ja nie mogę.

Jeśli ktoś z was czytał mój poprzedni wpis, to narzekałem także na kamerującego, ale tym razem nie mogę klnąc, ponieważ spisał się naprawdę dobrze i nie ma się do czego przyczepić.

O czym jest ten film?
Opowiada on o kilku znajomych, którzy postanowili wywołać demona poprzez powiedzenia kilka razy przed lustrem jej imiona i oczywiście wiecie co się stało.
Pozdro dla fanów #candyman

PS Słowiańskie legendy mają potencjał, więc mam nadzieję, że trafię jeszcze na jakiś dobry obraz.
hacerking - Dzisiaj wołam tylko @nitas oraz @TojaNiedzwiedz, ale powiem wam szczerze,...

źródło: comment_z9Yvuw1KtDWpIS0A76TBPoSsTPPEq4jN.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz