Wpis z mikrobloga

Jak mi przykro kiedy patrze na wielkiego Ahonnena, ktory nawet nie dolatuje do punktu konstrukcyjnego. Czlowiek ktory przeskoczyl Romorena w Planicy, najwiecej podium PŚ na koncie, tyle turniejów czterech skoczni wygranych meczy sie i jest na poziomie jakis miernych skoczkow. Jaki jest powod, ze ciagnie te kariere?

Nie moglby zajac sie jakims szkoleniem mlodych skoczow? Czy cos takiego?
#skoki
  • 11
@Kielbasiarz: @darosoldier: @The_Riddler: no ale to żadna wymówka, między końcówką Małysza i początkiem dobrych skoków Stocha była dłuuuuga przerwa w dobrych występach Polaków. Szkoda, ale nie zapominajmy, że skoki to głównie zawody indywidualne i trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. No, chyba, że po prostu chce skakać na zasadach takich jakich skacze Kasai, że ciągle mu to sprawia przyjemność i po prostu robi to dla sportu, nie po to
@TymRazemNieBedeBordo: Stoch przecież wygrał swój pierwszy konkurs w karierze 2 dni po tym jak Małysz wygrał ostatni, a najgorszy sezon w polskich skokach od wybuchu Malyszomanii to 15/16.

Małysz nie wygrał nic w PŚ od Planicy 07 (do sezonu 10/11, wygranej w Zakopanem i 3 miejsca w generalce), ale caly czas się dobrze trzymał i dalej ciągnął nasze skoki, aż do momentu kiedy mógł odejść, będąc na szczycie i mając następcę
@6REY1MISTERIO9: Dobrze że mamy eksperta na sali ( ͡° ͜ʖ ͡°) generalnie właśnie mi chodziło o ten "dół" Małysza, który ciągnął te skoki nie tak jak nas przyzwyczaił a potem Stoch zaczął skakać i od razu oczekiwano od niego wygrania wszystkiego co się da z rzędu.
Bardziej mi chodziło o to jak to się marketingowo w polsce sprzedawało, bo wyniki sportowe były dokładnie takie jak mówisz.
@Kielbasiarz stara się jakoś przyciągać finów do skoków swoją marką, tudzież sentymentem, z tego co pamiętam, zajął się produkowaniem kombinezonów, także raczej nie jest to skok na jakąkolwiek kasę (zreszta przy tej formie)