Wpis z mikrobloga

@#!$%@?:
Yamato - long range stealth AP
Moskwa - z HE wale w pancerniki i niszczyciele, z AP w krążowniki staram się trzymać dystans.
Tirpitz - w sumie sam nie wiem jak się teraz nim powinno grać xD
@Myrten ja bym szedł na yamato w max przezywalnosc - centrum dowodzenia samolotami, obrót dział, nadzorca, przeciwdziałanie pożarom, camo, podstawy przezywalnosci, za ostatnie dwa dajesz albo przypływ adrenaliny albo 2 skille z pierwszego poziomu. Napisałem to w takiej kolejności w jakiej należy rozdawać, chociaż sam wybrałem podstawy żywotności jako pierwsze niż camo.
Taki build ogranicza liczbę pożarów do 3 i czas ich trwania do 28 sekund. Zalanie trwa coś koło 1:08. Oczywiście
@Myrten na Moskwie dałbym to coś co pokazuje ile wrogów do Ciebie mierzy z głównej baterii co jest podstawą na każdy krążownik, obrót dział chociaż wiem że sporo osób bierze jack of all trades i tego nie rozumiem - jack dostał sporego nerfa i bardzo mało daje - brałbym go dopiero przy ostatnich dwóch punktach, jako trzecie nadzorca, potem camo, i dalej albo wykrywanie torped z trzeciego poziomu chociaż sam tego nawet
@UbiQuityRegis nie ma lepszych skilli 1 poziomu dla ruskich krążowników na 10 tierze. Jedyne co realnie może z dużym prawdopodobieństwem zniszczyć główna baterie Moskwy to pancerniki, a zwróć uwagę że dla Moskwy montujesz moduł dla jej przezywalnosci.
Perk który pokazuje kto w ciebie mierzy jest o tyle dobry, że od razu możesz poprawić skątowanie - skoro ktoś wymierzyl to zapewne strzelił biorąc pod uwagę twoje obecne ustawienie. Poza tym można wywnioskować kiedy
@BadWood: Chodzi mi o zasadę i wolałbym przeznaczyć ten punkt na naprawdę cokolwiek innego. W krążek niezależnie jaki, jak się widzi i jest w zasięgu, to się wali ile wlezie bo jak nie ty jego to on Ciebie. Proste jak gwóźdź, dlatego tłumaczę swoje spojrzenie, nie mam pomysłu na co przeznaczyłbym ten punkt, do Moskwy konkretnie mam jeszcze daleko, a pewnie będę chciał sobie zostawić dobrego kapitana na niższym poziomie i