Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do tutejszych myśliwych i fanów (?) łowiectwa. Zadałam to pytanie w którymś z wpisów, ale niestety bez odzewu.

Tłumaczycie, że odstrzał zwierzyny jest konieczny - ok, nie wnikam, nie jest to teraz istotą sprawy. Zastanawia mnie jednak jaki jest cel wrzucania zdjęć poległych zwierząt na mirko?

Druga sprawa, wielu z Was wyśmiewało osoby, które nie pochwala myślistwa i afiszowania się nim tutaj, na forum ze śmiesznymi obrazkami. Pisaliście, że to zazdrość, brak pasji (a więc zazdrość, że ktoś tę pasję w postaci odstrzeliwania zwierzyny ma), mieliście świetny ubaw z "z bólu dupy" (lub jak kto woli butthurtu dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk) randomowych przegrywów z mirko. Co sprawia, że ten ból dupy tak nieistotnych dla Was osób jest tak istotny? Nie wystarcza Wam super pasja?

#lowiectwo #myslistwo #pytanie
  • 44
@Aerials staram się nie wrzucać pozyskanych czy jak wolicie zabitych zwierząt bo nie każdy chce to widzieć.
Uwierz ze bycie myśliwym z mojego punktu widzenia to powód do dumy zresztą tak jak większość pasji :) gdy ktoś od dziecka coś zbiera lub trenuje to lubi się tym dzielić z innym :) ból dupy mnie generalnie śmieszy. Robiąc gownoburze a raczej ja wywołując nawet niechcący to zawsze jest szansa ze ten 1% doedukuje
@Aerials: Może chodzi o popularyzację myślistwa, dzielenie się swoim hobby - inaczej, robienie wpisów do "bloga", czyli w sumie pierwotnego założenia mirko? :)

To samo ludzie robią pod tagiem #wedkarstwo, ale niestety ryby nie są takie milutkie, więc nie ma takiego poruszenia w tym tagu. To jest dość oczywista przesłanka czym się kierują osoby, które świrują pod tego typu wpisami z tagu #myslistwo
Druga sprawa, wielu z Was wyśmiewało osoby, które nie pochwala myślistwa i afiszowania się nim tutaj, na forum ze śmiesznymi obrazkami. Pisaliście, że to zazdrość, brak pasji (a więc zazdrość, że ktoś tę pasję w postaci odstrzeliwania zwierzyny ma), mieliście świetny ubaw z "z bólu dupy" (lub jak kto woli butthurtu dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk) randomowych przegrywów z mirko. Co sprawia, że ten ból dupy
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.