Wpis z mikrobloga

Weekendową porą lecą do was 2 typy z naszego ukochanego NBA. Nie ukrywam, że ostatnie nieudane typowania wybiły mnie z regularności, do tego doszło też trochę nowych obowiązków, których w grudniu jeszcze nie było, ale będę się starał podrzucać coś jak najczęściej. Dzisiaj takie coś:

Celtics -4,5. Blazers grali dzisiaj w nocy ciężki mecz z Sixers, Celtics natomiast po porażce z Knicks mieli 2 dni odpoczynku. Nie widzę tu innej opcji niż zwycięstwo Celtów. Nie zagra Avery Bradley, ale Smart będzie dobrym match-upem na kogoś z dwójki z McCollum-Lillard, a to o nich opiera się właściwie cała gra w ataku drużyny z Portland. Celtowie powinni być też podrażnieni po niespodziewanej porażce z Knicks w swojej hali i na pewno będą chcieli udowodnić kibicom, że to był tylko wypadek przy pracy.

Hawks -5,5. Tutaj obie drużyny są back-to-back jednak są dwa "ale". Hawks grają dzień po dniu u siebie z kolei Philly są w podróży. Drugie, większe "ale" to odpoczynek Embiida. 76ers bez swojego nowego lidera są zupełnie innym zespołem. Niesamowita historia o którą można by oprzeć pewnie jakąś pracę naukową z psychologii sportu, jakiej pewności siebie nabrali gracze Szóstek dzięki jego osobie. Dzisiaj Embiid ma dzień wolnego, więc nie liczę na cuda ze strony gości.

No to tyle :) Nie analizowałem specjalnie innych spotkań, bo te 2 rzuciły mi się w oczy od razu i zgodnie ze stwierdzeniem, że pierwszy pomysł jest najlepszy gram.

#gdziejesthajs #bukmacherka
Pobierz mihaaaa - Weekendową porą lecą do was 2 typy z naszego ukochanego NBA. Nie ukrywam, ż...
źródło: comment_5FBxHOpsFLe3khVVLMTMGRAEC74zFi5J.jpg
  • 8