Wpis z mikrobloga

@oliho: No oczywiście, że nikogo tam nie powinno być. Tam w ogole była nawet kamera i nadawała to live w związku z tym safety tez było. Jak widać niewiele pomogli a sam kibic też postradał zmysły stojąc w takim miejscu.
Na pewno kibic został przetransportowany helikopterem do szpitala, a przynajmniej była taka próba. Coraz więcej plotek na temat śmierci, ale brak nadal oficjalnej informacji.
@DFGT: to było pytanie retoryczne ... miałem 6 lat jak pierwszy raz poszedłem na Rajd Wisły z ojcem ; os Przegibek ; teraz mam 36 lat. Nadal jeżdżę na rajdy czasem jako kibic , czasem jako członek ekipy rajdowej. Dużo już widziałem i wiem ,że rajdy z każdym rokiem zaskakują . Także wg. mnie śmierć ( mam nadzieję ,ze tak nie będzie) jednego kibica ,który stał przebywał w niedozwolonym miejscu ,
@DFGT: 14 lat interesujesz się rajdami i takie durne tezy wysuwasz, że Monte wyleci z kalendarza WRC? W 2013 podczas Le Mans 24h zmarł w wyniku wypadku Duński kierowca Allan Simonsen. Wyścig jest nadal rozgrywany. W 1955 zginęło w tym samym wyścigu 83 osoby. Nie wspomnę o innych ofiarach z pozostałych edycji. W rajdzie Dakar straciło życie wielu kierowców i wielu kibiców. Też jest nadal rozgrywany. Mam wymieniać dalej? No dobra.