Wpis z mikrobloga

Przedstawiamy dziś jeden z tych zegarków, który w ostatnim czasie zyskał mocno na popularności. Epos nr ref.: 3402.142.20.99.25 - limitowana edycja z polskim datownikiem. I jest to taka limitka limitka, nie, że 383530 sztuk. Jest ich tylko 200. Kilka z nich jest do kupienia w naszym sklepie internetowym.

W środku siedzi mechanizm automatyczny ETA 2834-2 składany i dekorowany w Epos.
Rezerwa chodu: 38h
Średnica koperty: 43 mm
Szkło: szafirowe

Po przecenie 5220 zł. Ciekawa propozycja dla tych, którzy o zegarkach swoje już wiedzą, a szukają czegoś unikatowego.

#zegarki #watchboners
MinutaPL - Przedstawiamy dziś jeden z tych zegarków, który w ostatnim czasie zyskał m...

źródło: comment_HZYMZDfc6zvj5iVxEVFWJagDITbtM1Mh.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@crazyfigo może to, że płacisz w najlepszy przypadku 4000cbl i jedyne co dostajesz to ete? te zegarki nic innego nie oferują. to nie jest żadna marka z tradycją. frederique constant jest o wiele, wiele lepszą opcją, choć też nie pochwalam wszystkiego co robią
  • Odpowiedz
@gatchweek te Twoje mądrości o przepłacaniu... Poproszę nowy zegarek z szafirem i werkiem ety 2834-2 za 1200 zł. Ułatwie Ci, może być 2824.
Przypominam że jeszcze mi wisisz znalezienie automatu za 5 dolarów i wyjaśnienie co jest nie tak z werkami vostoka 2414 i 2416 że zegarek na nich nie powinien kosztować 29 zł. Jak można być takim ignorantem? Piszesz te bzdety pod każdym postem zgrywajac wielkiego znawce.

@MinutaPL Limitka
  • Odpowiedz
@thewickerman88 przy limitce ze znaczkiem epos? Myślę że nie 3x, zdecydowanie nie 3, a tym bardziej nie 5x (ten koleś pieprzy tego typu rzeczy odkąd go tu zauważyłem)...

Coś 3x taniej z płaskim szafirem to może le locle by wyszedł, ale nikt tych zegarków nie zestawia, poza tym to limitka z polskim datownikiem. Mocno przesadzacie. 3.5 i by zszedł w mgnieniu oka, do 4.5 bym powiedział że rozsądnie.
  • Odpowiedz
@MinutaPL @Jarczur: : Poprzednia wersja limitowana do 100szt była IMO o wiele ciekawsza, ten niestety ale wg mnie jest taki pospolioty, bez nuty ekstrawagancji czy jakichś drobnych smaczków. Jako posiadacz standardowej wersji Eposa 3401 oceniam je OK natomiast co do limitki przychylam się do opinii kolegi Jarczur -o jakieś 1000zł za dużo. Poniżej poprzednia limitka, zdjęcie z netu:
e.....r - @MinutaPL @Jarczur: : Poprzednia wersja limitowana do 100szt była IMO o wie...

źródło: comment_Q59MRKUiTbRzf1VnyrXsQC3jqxGl1BZW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz