Wpis z mikrobloga

Nawet nie wiecie,jak mnie mocno w-----a,gdy ktoś pod postem/wpisem/czymkolwiek o depresji pisze,że to tak naprawdę nie jest depresja,bo posiadacz depresji nie zdaje sobie sprawy z jej posiadania. No ja p------e,co za ameby xD
#gownowpis
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@laVey: no mam depresje i wiem jak to w-----a, oni k---a akurat najlepiej wiedzą jak depresja wygląda i co taki człowiek czuje,znawcy jedni xD co do tego lenistwa to już totalne ułomstwo, albo brak logicznego myślenia, ehhhhhhh
  • Odpowiedz
@CCTVm8: oczywiscie ze na papierze, przed chwila dodalem wpis apropos mojej wizyty u pani doktor, problem w tym, ze nie mam zaufania do tych "lekarzy"
  • Odpowiedz
@laVey: To się bierze z tego, że młodzież upodobała sobie depresje i kilka innych chorób psychicznych jako modną i fajną i jak mają zły humor to sobie na facebooku najczęściej diagnozują takie choroby. No i nastąpiło takie sprzężenie zwrotne i hejtują tych co tak piszą.
  • Odpowiedz
@laVey: Nie winił bym ludzi co mają takie złote rady dla ludzi z depresją, bo moje zdanie jest takie że nie ma najmniejszej szansy aby osoba która nie cierpiała na depresje zrozumiała co się wtedy czuje, przede wszystkim nie czuje się przecież tylko smutku tak jak by można to sobie wyobrażać stojąc z boku tylko dominuje uczucie pustki i bezsensowności wszystkich działań
  • Odpowiedz
@laVey: ehhh pamiętam jak kiedyś w końcu zebrałam się żeby powiedzieć rodzicom że czuję się beznadziejnie i tak w skrócie to chcę umrzeć

dowiedziałam się że jakbym naprawdę chciała umrzeć to bym o tym nie mówiła

aha
  • Odpowiedz