Wpis z mikrobloga

@Ohmajgad: prawdopodobnie. W to nie się bawiłem i nie mam zamiaru się bawić. Wywołujesz moze duchy, albo masz w sobie demona? Jak koś wierzy że BIblia mówi prawde, to zainteresuje go 1 Samuelowa 28, opis kobiety która ma ducha i wróży.
@Ohmajgad: no tak zapomniałem, Mówię tu o Panu Jezusie Chrystusie z Biblii wziętym. Trójca święta? Coś kojarzysz? Ojciec, Syn, Duch? I nie mowie tutaj o tym katolickim Jezusie wiszącym na krzyżu z długimi włosami, a tym prawdziwym, który ma krótkie włosy, Bo powiedział w 1 Kor 11:14, że długie włosy u mężczyzny to hańba.
@Ohmajgad: Nie szepnęli, bo się go boją? Mówisz Jahwe jako Jehova? Widzisz, coś wiesz o Bogu, Biblia nazywa Pana, Jehowa. Nawet w skorumpowanej Biblii Tysiącletnia jest napisane, Wyjścia 6:3 „Ja objawiłem się Abrahamowi, Izaakowi i Jakubowi jako Bóg Wszechmocny, ale imienia mego, Jahwe, nie objawiłem im.” I nie myśl, że jestem światkiem Jehowy, bo oni nie uznają Jezusa jako Boga. Gdzie wyraźnie w Jana 1:1 mówi „Na początku było Słowo, a
Nie szepnęli, bo się go boją?


W Bibli Jezus ani Jahwe nie wspominają o Swarogu, Kitsune, Wisznu i wielu innych, czy to znaczy że Jahwe i Jezus się ich boją? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ohmajgad:

Emmanuel.

Jest to nawiązanie do świadków Jehowy. Przedstawienie tego w co ja wierzę, żeby nikt mnie nie przyrównywał z nimi.

W Bibli Jezus ani Jahwe nie wspominają o Swarogu, Kitsune, Wisznu i wielu innych,


Wspomina, może nie z imienia, ale wspomina.
Wyjścia 20:4-5 „Nie czyń sobie obrazu rytego, ani żadnego podobieństwa rzeczy tych, które są na niebie wzgórę, i które na ziemi nisko, i które są w wodach pod ziemią.
Co ma to czy Jahwe ( bo Bóg to słowiański przydomek istoty będącej źródłem dóbr, więc używając go zamiast właściwego imienia czy zastępczego epitetu czynisz akt bałwochwalstwa jeśli jesteś chrześcijaninem ) kłamie czy nie? Ja mam to w sumie głęboko w dupie. Nie jestem jego wyznawcą i nie wchodzę z nim w interakcje. To czy mnie potępia czy wychwala ani mnie ziębi ani grzeje, tak jak opinie całej masy innych azjatyckich panteonów