Wpis z mikrobloga

@Marcines: Przeciez amerykanskie łibusy sie tym jarają. Ja to nie moge na to patrzeć. Te Shieldy, arrowy, supergirl, flashe. Wszystko jest dla mnie takie bez duszy. Najgorsze są te odcinki, kiedy występuje jakis zły koles, oni go bija po problemach i tak w kolko. Taki #!$%@? procedural.
  • Odpowiedz
  • 0
@Marcines Supergirl to jest ubercrap, Arrow skończył się na 2gim sezonie, DC Legends jest po prostu głupie. Flash jeszcze jakoś trzyma poziom.
  • Odpowiedz
@parlament: Kolejny speedster-->2-3 odcinki proceduralne-->speedster. Powtarzaj do bólu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Arrow fajne były 2 pierwsze sezony, które były dość mroczne i brutalne. Podobał mi się ten klimat. Potem poszło to w stronę teen drama i wszystko się #!$%@?ło.
  • Odpowiedz
@franaa: oo tak, dokłądnie te same odczucia, odnośnie flash i arrow, ale jak mówię, ten najnowszy sezon w sumie nie jest zły.
Właśnie zauważyłem, że przełożyli supergirl na styczeń, żeby puścić sobie jeden odcinek, jakby się nie mogli skończyć w grudniu, szczególnie, że jeśli dobrze pamiętam to tam jakaś dziura była i nie mówię tu o aktorce.
  • Odpowiedz