Wpis z mikrobloga

@norbw74: ja mówię o odpowiedzialność użytkowników wykopu względem solgazu a nie firm.

Poza tym jaką mamy pewność że działania poszczególnych użytkowników wykopu nie są jakaś ukryta akcja innych firm.
@WykopowyMirek: pracujesz dla solgaz? Solgaz popełnił błąd, strzelił sobie w piętę ale nie jest tak głupi aby strzelać sobie w kolano. Pozwy przeciwko Mirkom skończą się pozwami grupowym przeciwko solgazowi. Nie opłaci się to. Lepiej przyznać się do winy, przeprosić czyli po prostu wyresetowac sytuację zamiast dokładać do ognia w którym samemu się płonie. Zresztą login_login tylko pytał, nie wysunął żadnych wniosków a już na pewno nie nieprawdziwych/szkalujacych wniosków.
@WykopowyMirek: Tylko, że Oni nie kłamali. Ale spoko, chce się ośmieszyć jeszcze bardziej to niech pozywa. A może #solgaz pozwie @SOLGAZ za:

działanie ukierunkowane na naruszenie dobrego imienia firmy poprzez rozpowszechnianie informacji nieprawdziwych na forum publicznym.


Bo chyba to on bardziej zaszkodził firmie niż tych dwóch Mirków.
@norbw74: pozwy sądowe są czymś normalnym. Uważam ze SOLGAZ robi już strategie jak wyjść z tego kryzysu.

1. Niezależne testy firm zewnętrzych
2. Przeczekanie najgorszego momentu
3. Ustosunkowanie się do oskarżeń
4. Przeproszenie za nieścisłości
5. Wyjście z kryzysu
@WykopowyMirek możesz mi wytłumaczyć czego mnie wołasz? Tylko przemyśl wypowiedź a w przemyśleniach niech pomoże Ci lektura całej tej "afery". Może rozróżnisz osoby bierne i czynne. Bierne, czyli ja. Zadałem pytanie na mikroblogu dotyczące potwierdzenie oszczędności tych płyt względem klasycznej gazówki. Nie dostałem odpowiedzi, w zamian zostałem zwyzywany od trolli. Puściłem to mimo uszu i odpuściłem sobie dalszą konwersację. Na tym polegał cały mój udział. Po tygodniu ktoś przeszedł do czynów i