Wpis z mikrobloga

Mój #niebieskipasek kilka dni temu przeszedł sam siebie w byciu sobą.
Po jego dłuższym posiedzeniu w kiblu zaczynam słyszeć jego wołanie. Oczami wyobraźni widzę już jego błagalne spojrzenie i prośbę o pomoc w wymianie pustej rolki po srajtaśmie. Biegnę więc ile tchu aby mu pomóc, nie zważając na rozrzucone pod nogami klocki lego, pełna determinacji i miłości.
Otwieram drzwi do łazienki i widzę jego dumne spojrzenie, po czym słyszę:
- wąchaj bo wywietrzeje!

#heheszki #gownowpis #niebieskiepaski
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Yomery dla mnie to p------e. Ale jak taki smieszek a Ty lubisz smieszkow, to mam nadzeje że nastepny zart to będzie brąz na twarz. Wcieraj bo wystygnie...
  • Odpowiedz
  • 1
@Yomery widzę że cywilizacja osiągnęła już wszystko, skoro cofamy się do wąchania gówna czy srania na siebie, a publika patrzy i przyklaskuje.
  • Odpowiedz
  • 2
@sonmc jeśli nie widzisz w tym nic zabawnego po prostu scrolluj dalej, a nie dopisuj do tego filozofii koprofilii. Dopuszczasz do siebie myśl, że nie wszyscy robiący sobie bękę z pierdów srają sobie na klaty, czy to zbyt prosta konkluzja jak dla takich wyżyn intelektualnych jak Ty? ;}
  • Odpowiedz
  • 1
@Yomery c--j by mnie strzelił gdyby moja córka wachala jak ktoś sra. Ale co ja moge wiedzieć, widać mam c-----e poczucie humoru jak mowilas.

Miłego wachania gówna : )
  • Odpowiedz