Wpis z mikrobloga

@Aarne: pomijając styl wypowiedzi zarzuty sa zasadne i zdanowska mogłaby sie do nich odnieść, to bardzo wygodna wymówka ze nie rozmawiam z ludźmi bo ich styl wypowiedzi mi nie odpowiada.
  • Odpowiedz
jak chcesz to robić?


@Duze_piwo: normalnie

patrol policji/straży miejskiej przejeżdża po osiedlu i patrzy się na KOMINY ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
jak zauważą czarny dym to idą do takiego gospodarstwa i robią KONTROLĘ ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
jak wykryją łamanie prawa palących śmieciami dają tam ludziom MANDAT ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@terwer358: ja nie twierdzę, że na sto procent to była jej argumentacja. Po prostu osobiście nie lubię 'gadania' z 'burakami' - ona może zwyczajnie też. Zwłaszcza, jakbym był prezydentem miasta. Polemika z taką osobą wpływa niekorzystnie na wizerunek osoby publicznej, jaką Zdanowska jest.
Jako osoba publiczna, jest w pracy. Wyobraź sobie, że dostajesz w robocie pytanie zadane takim językiem... ;) Czy tam zarzuty, nawet jeśli są zasadne.
Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
Mniej więcej taka jak pomiędzy tym jak ktoś Ci przypadkiem stanie na nodze w autobusie a tubą w ryj od dresa Seby


@Patermantis: W pierwszym komentarzu. I uściślając, faktycznie, nie nazwałeś go sebą, tylko do niego porównałeś.
  • Odpowiedz
@Aarne: rozumiem co masz na myśli i częściowo sie z tym zgadzam, w każdym razie ciekawi mnie jakie środki podjęła by walczyć z zanieczyszczonym powietrzem w Łodzi i liczyłem ze jednak cokolwiek o tym napisze.
  • Odpowiedz
@Arachnofob: Wiele miast proponuje mieszkańcom dotacje do wymiany systemu grzewczego, więc wydaje się to dobry sposób na ograniczenie zanieczyszczeń. U mnie było to 20% kilka lat temu, a miasto nie jest jakoś bardzo zanieczyszczone.
W bardziej zanieczyszczonych miastach ta dotacja powinna być większa, lepiej rozwinięta.
  • Odpowiedz
@wielad: Przepraszam, że miałem czelność skrytykować wasze Bóstwo, wybaczysz?
Przy okazji, na coś bardziej merytorycznego cię stać, czy tylko bicie piany cie interesuje, aby nie wypaść z rytmu pałowania wiplera? ;)
  • Odpowiedz
gospodarz ich nie wpuszcza i kontrola się kończy


@Duze_piwo: są urządzenia umożliwiające kontrolę bez wchodzenia do budynku a jak ich nie mają to trzeba je kupić a nie wydawać miliardy na remont dworca...
  • Odpowiedz
@KsiegaRekordowSzutki: nie podniecaj sie tak, sam bronisz gościa który wylewa szambo wiec zniżam sie do twojego poziomu. #
Uważam ze musisz byc idiota jesli nie rozumiesz różnicy pomiedzy potokiem wulgaryzmów w jakims gowno wpisie a nawiązaniem do kultowego cytatu z jeszcze bardziej kultowego filmu. Albo masz 12 lat.
Tak czy inaczej uważam dyskusje z toba za bez celowa, przejrzałem twoje wpisy i widze ze poziom jaki reprezentujesz jest dla mnie za
  • Odpowiedz
Uważam ze musisz byc idiota jesli nie rozumiesz różnicy pomiedzy potokiem wulgaryzmów w jakims gowno wpisie a nawiązaniem do kultowego cytatu z jeszcze bardziej kultowego filmu


@wielad: Niektórzy (i do takich osób należysz) mają problem na poziomie podstawowych pojęć, a co dopiero odniesienie ich do kontekstu wypowiedzi. Proszę, do edukuj się: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wulgaryzm
To zaszczyt trafić u takiego osobnika na czarną - jakie tagi sobie jeszcze zawłaszczyłeś?
  • Odpowiedz