Wpis z mikrobloga

Alez mam mieszane uczucia odnosnie Akizuki... Shiratsuyu robil wzglednie staly dmg, a z Akizuki trzeba sie nakombinowac jak wsciekly. O ile na meczach do T8 jest wzglednie latwo i mozna sie fajnie bawic (pic rel), tak na T10 zdarza sie, ze sypia sie na zmiane AP i HE, celuje w nadbudowki, probuje palic, hitow wchodzi i 450, a dmg na poziomie 35-40k.

Wiec bujam sie od stanu uwielbienia do czystej nienawisci dla Akizuki. Moze nowe perki w 0.6.0 cos zmienia i pozwola Akizuki robic bardziej "systematyczny" dmg - chociaz tak sobie czytam, ogladam i np. HEAP, ktory mial pomoc przede wszystkim wlasnie Akizuki, tez wchodzi bardzo sytuacyjnie i chyba nie ma sensu poswiecac dla niego szans na podpalenie z HE...

#wows #worldofwarships
Pobierz bidzej - Alez mam mieszane uczucia odnosnie Akizuki... Shiratsuyu robil wzglednie sta...
źródło: comment_sjZGgdsmBErxHNOxk9Z5ySKjeSYB88dH.jpg
  • 2
Akizuki to zasłona dymna. Znerfili całe drzewko, wprowadzili kilka jakichś klonów i dali nowego Akizuki, żeby się wszyscy podniecali. On jest tylko po to, żeby ludzie się nie burzyli o nerf torped. Ale jak jest ciekawie, to najważniejsze. Nie ma nic gorszego niż nudny okręt. Obecnie expię Bayerna i to jest droga przez mękę, nie dlatego, że to słaby okręt (bo nie jest słaby). Ale dlatego, że nuuuuuuudy.
@Budo: ta nowa galez jest cokolwiek z dupy - miala byc nastawiona na artylerie, a tymczasem dziala w nowych DD sa nadal kiepskie, a do tego torpedy sa znacznie gorsze niz w drzewku glownym (ktore rzeczywiscie jest znerfione jesli chodzi o torpedy, ale nie wiem czy to tak bardzo zle - "wall of skill"...).

Ale Bayerna to Ty szanuj, tylko podplywaj blizej akcji, bo powyzej 13km w nic nie trafisz :P