Wpis z mikrobloga

@RedBaron: Sims jest kiepski, ale to jednak premka i zarabia nieźle jak ktoś umie grać niszczycielami. Także gratulacje, mi jeszcze okręt nie wypadł, ale raz dostałem 5 mln kredek, a raz 1000 golda :)
@BadWood: Sims to był najlepszy w closed becie, gdy go kupiłem. Teraz to cień samego siebie po wszystkich nerfach. Są lepsze okręty. Ale nie jest tak źle, można nim dobre wyniki ciągle kręcić.
@RedBaron przynajmniej szczerze xD
@Budo ma jakieś 70% rzeczy wyraźnie lepszych niż mahan, do japońskich go nawet nie porównuję. Może tylko kijów jest lepszy na tym tierze jeśli chodzi o niszczarki.
@BadWood: Akatsuki jest lepszy, o dziwo, przynajmniej według mnie. Sims służy do innych rzeczy, ale kluczowe dla większości ddków są torpedy, a tutaj Sims kuleje i to bardzo.
@RedBaron: Do czego jest akatsuki lepszy? Do rozwalania pancerników i innych dużych celów. 3x3 szybkie torpedy, zadające duży dmg o dużym zasięgu. Nie jestem kiepskim graczem, na Simsie mam 230 bitew, a w Akatsuki robiłem prawie 2x większy dmg na bitwę niż w Simsie. Sims jest lepszy do rozwalania ddków.
@Jade: masę ich już otworzyłem i tylko 3x trafiłem - ponad 100 sygnałów smoka, 250 naprawek, kilkanaście kamuflaży ze 100% PD, a tak to #!$%@? wielki i bąbelki, ciągle trafiam 50k srebra, 5 sygnałów a czasami 500 wolnego PD. Nigdy żadnych okrętów premium czy dużej ilości kasy. Ten otworzył pierwszy i już dziabnął Simsa :)
ciągle trafiam 50k srebra, 5 sygnałów a czasami 500 wolnego PD. Nigdy żadnych okrętów premium czy dużej ilości kasy


@RUNDMC: witam w klubie, #!$%@? te kontenery... Ze randomowego kontenera nie wypadlo mi nigdy nic wiecej niz 5 flag. Superkontener 2 razy, po wybraniu wiekszej ilosci kasy, ale z jakims gowienkiem :(
@bidzej: mam dla ciebie szczęśliwą wiadomość, choć zawsze wybieram więcej kasy, to o dziwo wpadł mi super kontener w którym rzucili aż 50 kamuflaży typu 100 wolnego PD i -4 % rozrzutu pocisków, przeżyłem istny szok #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)