Wpis z mikrobloga

@kubakabana: z doświadczenia powiem że cytadelowanie niemieckich pancerników ma największą szansę z większych odległości, ja regularnie waliłem w cytadele Fredricha z NC, tylko właśnie trzeba z odległości. Turtleback armor prawie uniemożliwia wbicie cytadeli z małych odległości.
  • Odpowiedz
@kubakabana: Gratulacje- skoro było z daleka, to znaczy, że przeszło przez pokład :)
W burtę raczej nie ma szans, tym bardziej z taką różnicą tierów.
  • Odpowiedz
@kubakabana: Z daleka to żadne osiągnięcie i z New Mexico parę razy zdarzyło mi się zasadzić cytadele Tirpitzowi/Bismarckowi. A Gneisenau wpakowałem cytadele z 5km przez dziób, niestety już nie pamiętam czym, do tego celując w działa i licząc na overpeny na nadbudówcę, ewentualnie zniszczenie którejś wieży xD Z bliska też się da, jak Niemiec podnosi spódniczkę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Budo: Bez problemu można na krótkim dystansie wpakować cytadele każdym pancernikiem na krótkim dystansie gdy Niemieckie pancerniki skręcają. Nie jestem pewien czy czasem i 203mm działami krążowników się nie da nawet.
  • Odpowiedz
@Eau-Rouge: Chciałbym to zobaczyć. Da się, ale jest ciężko... "bez problemu" na pewno nie. Przeważnie przy zwrotach wchodzą penetracje i spore salwy, np. za10-15k, ale bez cytadeli.
  • Odpowiedz