Wpis z mikrobloga

@invincible_: Jeśli zadowalają cię odpowiedzi w postaci linków do opinii na facebooku od jakiejś babci czy "bordo wykopowicza" oraz artykuł sponsorowany na onecie, to nie mamy o czym rozmawiać.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: No i czego osoba papę drze? Ty masz jakiś pseudo problem a nie Mirek z @SOLGAZ, a to jemu karzesz się tłumaczyć ze swoich urojeń szantażując aferą i to jest jedyna prawdziwa informacja w tym wykopie. Lata mi koło pióra certyfikat onetu i facebooka jak również twoje zdanie na ich temat. Dopóki nie masz konkretu w łapie to niech ich rynek weryfikuje portfelem a nie ty rzucając
  • Odpowiedz
@mtl: Bacz na swój język. Nie rozmawiasz z kolegami patusami. Konkrety napisali inni - przexzytaj komentarze w znalezisku to się dowiesz. Ja tylko zalinkowałem do rozmowy licząc na jej rozwinięcie, gdy dotrze do szerszego grona. Żałuję bo jedyne co dostałem to komentarze berbeci i znajomków solgazu.
  • Odpowiedz
@mtl: To oni mają zapewnić ten konkret klientom. Jak wyprowadzisz się od rodziców i będziesz kupował płytę to zrozumiesz. Tymczasem wracaj do lekcji.
  • Odpowiedz