Wpis z mikrobloga

@Davy__Jones: Ten który mi polecałeś : Concert of Europe ale to co odwalają boty to jakaś porażka (Francja która jak gdyby nic zajęła Belgię i Westfalię, w co najmniej 3 dużych krajach doszło do udanych rewolucji anarchistów, amerykanie którzy dalej nic nie zrobili z Mexykiem), mimo to Polską gra się przyjemnie :)
@Asurito: a no fakt, już pamiętam xD Jaką wersję moda zainstalowałeś? Bo w najnowszej jest jakiś bug i nie ma kilku decyzji dla Polski, stąd ciężko coś zrobić. Opisz coś więcej jak dyplomacja wyglądała, bo u mnie zazwyczaj gra kończyła się na sojuszu Rosji z Prusami i totalną stagnacją z powodu braku realnej możliwości zdobycia nowych terenów :D
@Davy__Jones: Najpierw polepszałem relacje z Prusakami, potem przyjąłem powstanie listopadowe, wyszkoliłem wszystkie możliwe dywizje, zawarłem sojusz z Prusakami, sprałem Rosję, rozwijałem kraj, zesferowałem Kraków i Szwecję, sprałem Austrie, straciłem GP, odzyskałem GP, sprałem Prusy (walczyły z Francją), dostali rewolucje dlatego powtórzyłem ostatni punkt, sprałem znowu Austrie (zabrałem im ostatnie cory polski) która chwilę potem dostała rewolucję dlatego znowu wypowiedziałem im wojnę, wyzwoliłem Transylwanię i tak doszedłem do teraz. Dodam że Francja