Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem z nowo zakupionym (używanym) macbookiem pro 13 2015. Kiedy piszę na klawiaturze i trzymam nadgarstki oparte o obudowę, to po zdjęciu prawej ręki słychać kliknięcie: https://youtu.be/klfEPxs-5Wk Trzymając komputer na kolanach nie ma tego dźwięku, więc ma to związek z tym kiedy stoi na płaskiej powierzchni.

Czy to jest do naprawienia, kwestia dokręcenia śrubki (chociaż nie widać żeby była luźna), trochę jest to irytujące, nie uśmiecha mi się odsyłanie do sprzedawcy jeśli można to samemu ogarnąć, ale jeśli nie będzie wyjścia to to zrobię, ale może ktoś się z was spotkał z czymś takim?

#macbook #apple #macbookpro
  • 6
@seelk: o stary.. Kupiles maca wiec przyzwyczajaj sie do takich akcji :) moj wlasnie wrocil z naprawy bo po kupnie nowego po niecalym roku prawie cala powloka antyrefleks zlazla z matrycy. Plus jakies dziwnw bad pixele na matrycy ale to juz sie przyzyczailem. Teraz apple ma jakosc jak jakis stary acer:)
@nalej_mi_zupy: jak naciskam palcem samą nóżkę to nie słyszę takiego kliknięcia.. nawet za bardzo się też nie wciska, tylko jak naciskam od góry, nawet jak go podniosę w powietrze i ścisnę obudowę z dwóch stron naciskając obudowę mocniej od góry to wtedy to słychać