Wpis z mikrobloga

Kiedyś na lekcji historii w #licbaza nauczyciel jak co lekcję sprawdzał naszą wiedzę z różnych dat z historycznych wydarzeń. Pech trafił na pewną dziewczynę która no cóż była typową blondynką.. nazwijmy ją "Patrycja" xD
Wywiązała się taka rozmowa:
- Patrycja powiedz mi kiedy był Hołd Pruski?
- Nie wiem profesorze.
- No dobrze to może pierwszy rozbiór Polski?
- Też nie wiem..
- A Powstanie Listopadowe?
- Nie mam pojęcia..
- No dobrze Patrycja, ostatnie pytanie powiedz mi co robią krowy na pastwisku? Takie okrągłe placki?
- Kupę Panie Profesorze - odpowiedziała zadowolona Patrycja!
Na to nauczyciel odpowiedział:


#heheszki #takbylo #truestory
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hgfyz: Można heheszkować ale chodziłem do liceum z dziewczyną, która całą wiedze wykuwala na pamięć. Nie szlo to w parze z inteligencją. W 2 klasie liceum na matematyce przy odpowiedzi laska miała problem z jakimś zadaniem więc nauczycielka poleciła jej rozwiązać jakieś proste równanie w slupku , by mogla kontynuować rozwiązywanie wlasciwego równania. Typiara w slupku nie wiedziala ile jest 15/3. Wkońcu po gromkim śmiechu klasy, nauczycielka mówi do niej-
  • Odpowiedz
@Hgfyz pomijając naprawdę niekumate przypadki, niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nigdy nie zgłupiał na odpytywaniu albo przy tablicy. Dlatego zawsze wolałam prace pisemne. Można spokojnie pomyśleć i nikt nie wywiera na Tobie presji. Najlepiej znany temat plus opowiedz ustna mogły tworzyć straszną mieszankę.
  • Odpowiedz
@Hgfyz: na pewno śmieszne dla klasy xd ale po cholerę poniżać kogos przy tablicy, odpytywaniu, nigdy nie zrozumiem xd Zazwyczaj takie rzeczy zdarzają sie niezbyt dobrym uczniom, do tego zestresowanym. Robić im takie rzeczy dla uciechy innych ludzi to zwykle chamstwo. Jak ktoś nie wie to i tak dostanie złą ocenę. Potem należy pokazać dobrą odpowiedz, ale nie poniżać kogos przy wszystkich. To nikogo niczego nie nauczy.
  • Odpowiedz