Wpis z mikrobloga

Zawsze byłem duży (czyt. gruby). Będąc już w podstawówce byłem już największy (czyt. najgrubszy) w klasie. Potem trochę schudłem w gimnazjum (dużo sportu i papierosów), by w liceum przekroczyć 120 kg (przy 185 cm wzrostu). Od tamtego czasu moja waga waha się od 110 do 130 kg. Czasem schudnę, czasem przytyję, czasem biegam, czasem ćwiczę, najczęściej siedzę na dupie. Odkąd wyszedłem z przegrywu (rodzina, sukces zawodowy) moja waga coraz bardziej zaczyna mi przeszkadzać i boję się, że przekręcę się jak mój tłusty ojciec w wieku 40 lat. Przebadałem się pod kontem hormonów, cukrzycy itp. i wyszło na to, że jestem zdrowy. Nie mam na co zwalać winy, więc czas zacisnąć dupę i zrobić coś ze sobą. Zaczynam po Świętach. Mój plan? Zrzucić 30 kg do 30 urodzin, czyli mam na to trochę ponad rok. Być może dla jednych to nie jest dużo, ale dla mnie to ogromne wyzwanie i niewiarygodny strach o sukces. Piszę to, żeby się zmotywować, zakładam tag #30dotrzydziestki . Wrzuciłbym zdjęcie formy, ale się porzygacie. Na szczęście #nocna, więc może nikt nie zauważy. #chudnijzwykopem #mirkokoksy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@unknown_stranger: a co ma mieso do tego ? hipopotam #!$%@? trawę a tygrys mięso

Z tego co wiem OP jest człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Grubasy na diecie roślinnej zrzucają nawet 40-60 kg, jest mnostwo takich przypadkow. Do tego imbir i zielona herbata, a metabolizm zacznie inaczej funkcjonować.
  • Odpowiedz
@jarpen26: Ja w tamtym roku zgubiłem 17 kilo. Przestałem żreć/pić śmieciowe żarcie/alkohol i robiłem plan od zera do 60 minut biegu (jest tabelka na necie) Dziś sobie trzaskam po lesie 10 km poniżej 55 minut już dla rozrywki. :)
  • Odpowiedz
@jarpen26: podobne story u mnie. Taki sam wzrostu waga tylko wiek bliżej 40z We wrześniu wziąłem się za siebie. Zaczynałem od 117.5, teraz jest 105 a fazę do 90
  • Odpowiedz
@jarpen26: sciagnij sobie najlepiej mfp lub fitatu, poszukaj w necie jak ustalic liczbe kalorii na redukcji i licz z tymi aplikacjami, spokojnie dzieki temu 10 zrzucisz w 2 miesiace, jak nie wiecej. Potem dodaj powoli cwiczenia, jak chcesz w domu to kanal na jutbie 'fitnessblender', mozesz sobie wybrac jakies bardziej lekkie na poczatek, a potem zwiekszac poziom. Na luzie dasz rade w ponad rok jak sie serio zawziales :)
  • Odpowiedz
@jarpen26: jak nic nie będziesz robił to na bank efektu nie będzie, więc działaj i obserwuj zmiany! powodzenia! Fitatu się może przydać, ale nawet 10 zainstalowanych apek i brak działania do niczego nie doprowadzą także rób coś !
  • Odpowiedz