Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym mieć dziewczynę, po to, żebym mógł ją codziennie tulić i całować. Zrobić ciepłe kakao, położyć się z nią pod kocem i przytuleni oglądać filmy. Wyjść czasem na spacer trzymając się za ręce, usiąść na ławce w parku i wsłuchać się w szum wiatru. Niestety nigdy nie miałem odwagi zagadać w miejscu publicznym, a w szkole, na studiach czy pracy miałem do czynienia w 90% z #niebieskiepaski i tak dobijam do lvl 27 i od zawsze sam.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 19
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: w dzisiejszych czasach bycie romantykiem totalnie odpada. Różowe mają w piździe takich chłoptasi, bo dziś dominują samce alfa, np. typowy Sebix ma większe szanse niż Ty. I choćby się to kłóciło z Twoją naturą - musisz być pewnym siebie #!$%@? podrywającym inne dupeczki, aby zwrócić na siebie uwagę innych dupeczek. Przykre, ale prawdziwe.
  • Odpowiedz
@onmatopeja: Aha czyli prawdziwy facet ma mnie olewać, bić co jakiś czas i być chamem i gburem? Sorka ale mój obecny i raczej już stały partner nie jest #!$%@?ą w rurkach, tylko zwykłym gościem. No ale Ty wiesz lepiej z kim jestem, kim jestem i ogólnie wiesz już wszystko...
  • Odpowiedz