Wpis z mikrobloga

Muszę kupić mysz bezprzewodową do lapka, bo moja się już rozwaliła i chciałbym was drogie mireczki prosić o pomoc w wyborze ( ͡ ͜ʖ ͡)

1. Musi być bezprzewodowa
2. Musi być duża
3. totalne maximum to 200 zł
4. Wszelkie zacinki nie wchodzą w grę
5. jeśli ktoś miał styczność z bezprzewodowymi A4Techami to niech da znać ile to ustrojstwo trzyma na baterii i jak działa.

Moje typy:
Trust evo advanced
Gigabyte Aire m60, ewentualnie ECO600
Logitech Marathon

O ile z myszami z ogonem nie ma problemu, bo jest cała masa testów i przynajmniej wiadomo jaki sensor ma która mysz, o tyle z myszami bezprzewodowymi jest totalna masakra i znana jest tylko cena i rendery xD, tak więc zbieram opinie, którą kupić.

Oczywiście gdybym miał za dużo hajsu to kupiłbym MX Master od Logitecha, ale jednak cena tego gnoja jest stanowczo za wysoka.
Tak więc proszę was kochane mireczki o pomoc.

#pcmasterrace #kiciochpyta #pytaniedoeskperta #sprzetkomputerowy #myszki
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam tego Gigabyte. Dobra niezawodna mysz z dużym zasięgiem. Baterie trzymają bardzo długo, działa sprawnie i bardzo mi pasuje. Aczkolwiek nie jestem w tym temacie specjalnie wymagający : )
  • Odpowiedz
@sambarumba: Sam nie wiem, używam jej do lapka tylko ale mam też peceta(gdzie mam mysz przewodową) - używam ich na zmianę i baterii jeszcze nie wymieniałem a myszkę mam ze dwa lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sambarumba: Najlepsza myszka to jakaś za 15 zł. w pierwszym lepszym sklepie komputerowym. :)
Taka mi zawsze wytrzymuje kilka lat, a inne padają po kilku miesiącach.
  • Odpowiedz
@Shank: Może być i tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale generalnie jest 2,5cm krótsza od mojej obecnej myszy i jakoś ciężko mi jest wyobrazić sobie pracę z takim maluszkiem ;p
Jutro podskoczę do jakiegoś saturna, może mają to wymacam i będę wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sambarumba: Wydaje mi się za to, że jest bardzo fajnie wyprofilowana i szersza niż klasyczne myszki. Po kablu mam steelseries rival ( dosyć spora myszka ) a i tak logitech jest dla mnie komfortowy :)
  • Odpowiedz