Wpis z mikrobloga

@Mokrysedes: Dzięki :) Jakoś nie przepadam za budowaną wodą, podoba mi się taka rozsypana. No i z budowaną jest poważny problem z późniejszym odczepianiem klocków 1x1 z płytki... () Można oszaleć, szczególnie jak się porobi fale i kilka poziomów plateów :D Ja już wyrywałem sobie włosy przy odczepianiu 1x1 z dziedzińca w tym zamku :D
  • Odpowiedz
@Kalais: Tak myślałem, że skądś kojarzę tę ksywę... Trzymasz bardzo wysoki poziom niezależnie od tematu. A trzeba Ci przyznać, że masz bardzo eklektyczną paletę działań: od akcji w terenie, przez makiety, figurki, aż po scenki rodzajowe, wszystko solidnie wykonane. Wyjątkowo spodobały mi się podejścia do przebudowy w nowym stylu starych zestawów z piratami. Jest jakaś szansa, że będziesz kontynuował tę zabawę i przemontujesz któryś z klasycznych pirackich statków lub jakąś
  • Odpowiedz
@Mokrysedes: Generalnie też tak mam z tymi luźnymi klockami, wszystko musi być przyczepione. Ale woda to akurat wyjątek :) Szczególnie, że ogrodziłem ją podstawą makiety i nic nie wypada i się nie wysypuje :)
@support: Z chęcią bym kupował takie małe zestawy. Oczywiście w niskiej cenie :)
@Mroczny_Pyton: Kurcze, ale mi zrobiłeś dobrze tym komentarzem ;) Dzięki, cieszę się, że tak to widzisz. Filmy też robię,
  • Odpowiedz
@Tratak: Nie liczyłem, ale tak na oko porównując stan szufladek gdzie trzymam klocki (niektóre zostały zupełnie puste) ze spisem elementów, które posiadam, wyszło mi ok 10-12 tysięcy.
  • Odpowiedz