Wpis z mikrobloga

Piąta już biologiczna bzdura roku przyznana Robertowi Winnickiemu <- KOPNIJ
Jak wiadomo, największymi znawcami kwestii homoseksualizmu nie są jacyś seksuologowie, biolodzy, lekarze czy socjologowie badający sytuację w rodzinach lgbt, lecz polscy narodowcy.
Za tę wielką kontrybucję blog To tylko teoria przyznaje nagrodę Robertowi Winnickiemu.
Neuropa poleca.
#neuropa #neuropainformuje #gruparatowaniapoziomu #nauka #biologia #homoseksualizm
  • 16
@Majk_: czytaj ze zrozumieniem, Winnicki tylko w ramach ciekawostki,a nominowany jest ojciec Dudy. Poza tym w pewnym sensie myślę, że jest to prawda co napisał Winnicki. Może nie jest to choroba, ale dysfunkcja w takim rozumieniu, że organizm nie spełnia ewolucyjnej funkcji rozmnażania się już tak. Chociaż nie przeczytałem jeszcze załączonych artów.
@to_juz_przesada: Nie wiem, po co te przytyki, to raczej nikomu nie pomaga. No, pary hetereoseksualne nie wszystkie mają dzieci, chociaż kiedyś istotnie uznawano to za co najmniej dysfunkcję. Ba, historycznie powodem do unieważnienia małżeństwa była niepłodność jednego z małżonków. Samą niepłodność także i dzisiaj określamy mianem dysfunkcji. Dysfunkcja jako nieprawidłowe funkcjonowanie narządu, a względnie organizmu.

Od strony biologicznej celem organizmów jest rozmnażanie się. Oczywiście człowiek nadał swojemu życiu więcej sensu, niż
No, pary hetereoseksualne nie wszystkie mają dzieci, chociaż kiedyś istotnie uznawano to za co najmniej dysfunkcję. Ba, historycznie powodem do unieważnienia małżeństwa była niepłodność jednego z małżonków. Samą niepłodność także i dzisiaj określamy mianem dysfunkcji. Dysfunkcja jako nieprawidłowe funkcjonowanie narządu, a względnie organizmu.


@takie_chwile_jak_te: Niepłodność nie jest jedynym powodem, dla którego ludzie nie mają dzieci. Homoseksualizm, jesli juz, rozsądniej jest postawić obok braku instynktu macierzyńskiego/ojcowskiego, niż w jednym rzędzie z wadami
Homoseksualizm, jesli juz, rozsądniej jest postawić obok braku instynktu macierzyńskiego/ojcowskiego,


@to_juz_przesada: pewnie i tak, ale takiej przesłanki historycznej nie kojarzę, stąd był mój przykład, dość luźny zresztą

Ja tez nie mam dzieci, choc biologicznie bym mogła. I co?


No cóż, nie wykorzystujesz swojego biologicznego potencjału ( ͡° ͜ʖ ͡°)