Wpis z mikrobloga

Znalazłem coś takiego w żabce, używał tego ktoś? Kawa słabo na mnie działa a przydałby mi się czasami taki zastrzyk energii o jakim niektórzy po kawie albo energetyku mówią ( ͡° ʖ̯ ͡°) Domyślam się że działa to jak większość suplementów diety czyli wcale ale może ktoś wyprowadzi mnie z błędu?
leworwel - Znalazłem coś takiego w żabce, używał tego ktoś? Kawa słabo na mnie działa...

źródło: comment_uDDHDQ7eHk6sHAMUMNtBed7Aj1uNihCl.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@leworwel: nie wiem co to jest, ale dla mnie takie ersatze sa podejrzane. W sklepach ze zdrowa zywnoscia kupisz zmielona guarane. Dodajesz lyzeczke do jogurtu rano i jest git. Chcesz wiekszego kopa, daj poltorej lyzeczki... po dwoch mozesz zaczac chodzic po scianach.

Jesli potrzebujesz szybkiego kopa a nie masz guarany to zrob sobie zwyklej kawy, z ekspresu albo sypanej i #!$%@? do niej sok z polowy cytryny. Pij taka ciepla, bo
  • Odpowiedz
  • 0
nie spalem po 36-48h i taka kawa ratowala mi zycie.


Nie no aż tak to na szczęście nie muszę ale czasami jestem mega senny. Ta guarana rano ile mniej więcej będzie działać?
  • Odpowiedz
@leworwel: jak biore rano lyzeczke z jogurtem to jest fajnie do samego wieczora... ogolnie to zdrowy #!$%@? i chyba zaleca sie dawkowanie dwa razy dziennie po lyzeczce, ale ja przy obecnym trybie pracy nie potrzebuje :)
  • Odpowiedz
@Edom: ale co? Guarana czy kawa z cytryna? O kawie wiem niewiele... uslyszalem o tym sposobie i zastosowalem w kryzysowej sytuacji. Dodam, ze to byl dla mnie taki moment, w ktorym tauryne moglem przyjmowac litrami i #!$%@? dawala poza niszczeniem watroby :P
  • Odpowiedz