Wpis z mikrobloga

#komputery #pcmasterace #kiciochpyta #zakupyzchin #gearbest #aliexpress

Słuchajcie mordeczki, bawił się ktoś z was tą zabawką? Jest to GPD Win, chiński pocketbook oparty na czterordzeniowym atomie z8700 , z 4gb ramu. Ekranik ma 5,5 cała, i hula na windowsie 10. Ponoć hula na tym masa gier , z GTA 5 na czele. Jaram się , choć cena jak za zabawkę trochę przytłacza.. Co sądzicie? Ponoć wykonanie jest bardzo dobre, na bieżąco usprawniają ten sprzęt . Koszt to około 330-350$.
Kick_Ass - #komputery #pcmasterace #kiciochpyta #zakupyzchin #gearbest #aliexpress

S...

źródło: comment_tKxM1gLHrNUrzUmCje096yOFSRkUFF0V.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kick_Ass: Te hula to trochę za dużo powiedziane. TF2 ma na tym około 30 FPS. Generalnie gry na tym pójdą, ale trochę gorzej z komfortem grania. 5,5 cala do grania w pecetowe gry to według mnie za mało.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: ciekawe, ale jak dla mnie zbyt szpetne zeby sie zainteresowac, no i ta klawiatura nie wyglada na wygodna. wolalbym juz jakiegos transformera, czy cos innego niz asus, ale w tym stylu. mialem kiedys asusa t100 i chetnie bym powrocil do czegos takiego, tylko bardziej wydajnego, w przyszlosci.
  • Odpowiedz
  • 0
@JoeBlade no tak,ale tu masz ekranik i zintegrowany pad..

@toldwi ponoć klawiatura dosyć wygodna. Transformer fajny ale pomysł takiego małego kieszonkowego kompa mnie rajcuje.

@Czang zawsze zostaje stream. Ją jestem z tej generacji graczy dla których grafika to sprawa drugorzędna. Stary rpg odpalony na takim komputery musi
  • Odpowiedz
@Domenico: ja miałem Xperię X1 i też była rewelacyjna. Miałem tam i DN3d i Fallouta 1 część i Hirołsów drugą część.. Szkoda że nie robią już smartfonów z klawiaturą sprzętową
  • Odpowiedz