Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna pewnego dnia oświadczyła mi, że nie spotkamy się w czwartek ponieważ tego dnia zamierza się spotkać na mieście z 1 swoją koleżanką na babskie pogaduchy. Zdziwiłem się że melduje mi ze szczegółami gdzie chodzi, bo ja jak idę z kumplem do jakiegoś pubu na browara to jakoś specjalnie jej o tym nie informuję, bo nie uważam żeby to była jakaś ważna sprawa.
Po spotkaniu z ową koleżanką postanowiła, że przenocuje u mnie bo mieszkam bliżej. Okazało się, że poszła z koleżanką do pubu połączonego z dyskoteką (meta na parkingowej), do tego strasznie waliło od niej wódą mimo, że twierdziła że przed 5h wypiła tylko 4 shoty. Powiedziałem jej z uśmiechem "mam nadzieję że zachowywałaś się tam grzecznie", ona "oczywiście że tak, jak zawsze, zatańczyłam dosłownie 3 piosenki z jakimś gościem, nikomu nie dałam numeru telefonu ani nic z tych rzeczy.
Po 1-3 dniach zobaczyłem ja jej fb że dodała jakiegoś kolesia do znajomych, pomyślałem sobie że może jakiś znajomy koleżanki i tyle więc luz. Po 2 tygodniach znowu był wypad do tego samego pubu połączonego z dyskoteką ale tym razem dostałem zaproszenie, powiedziała że ta jej koleżanka weźmie kolegę i czy nie chcę iść z nimi, mi średnio się chciało iść bo w piątek miałem do pracy ale poszedłem. Na miejscu okazało się że było 2 kolegów a nie 1, czyli taka chyba jakby rezerwa gdybym ja nie przyszedł. No i najlepsze jest to, że to był ten sam gość którego dodała do znajomych na fb i którego poznała 2 tyg. wcześniej na tej dyskotece. Czyli bezczelnie mnie okłamała mówiąc że nikomu nie dała swojego kontaktu. Zawsze wydawało mi się, że jak dziewczyny które są w związkach idą na babski wieczór do klubu to bawią się we własnym gronie, czasami zatańczą z jakimś kolesiem 1 piosenkę, zamieni 2 zdanie i tyle. Czy ja jestem jakiś przewrażliwiony? Poważnie pytam, bo wg mnie to jest jakaś patologia bawić się z jakimś kolesiem przez godzinę lub dłużej, bo przecież nikt nie daje fb po 1 wspólnym tańcu... zajrzałem na profil tego kolesia a tam 90% znajomych to są laski... tej koleżanki mojej dziewczyny nie ma wśród jego znajomych.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A może po prostu ten koleś znalazł twoja dziewczynę na fejsie u swojej znajomej zprosil i już całą afera. podstawą Związku to zaufanie i myślę że twoja dziewczyna zaufanie ma do ciebie a Ty powinieneś mieć do niej.
Ps ale czasem lekka scena zazdroscii nie zaszkodzi
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Odsuwając na bok Twoje domysły i rozkminki, posądzasz swoją dziewczyne o zdradę(?) bo... Dodała kogoś na facebooku, a potem razem spotkaliście tą osobę na wspólnym wypadzie w klubie. Reszta to są tylko Twoje domysły, bo nie masz żadnych dowodów, że to ten sam facet co z babskiego wieczoru. Fajnie, że wszędzie jest zdrada, każda akcja wywołuje posądzenia o zdradę. A już dodanie kogoś do znajomych na facebooku? O matko kochana
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ciągle podkreślasz, że cię BEZCZELNIE OKŁAMAŁA, ale nie chcesz słuchać, że zwyczajnie mógł ją znaleźć po kontaktach koleżanki, nie?
wróżę wam świetlaną przyszłość z takim twoim nastawieniem i brakiem zaufania.

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: chłopie jeszcze może nie jest źle ale coś się kroi, to jest klasyka, sam właśnie skończyłem przez to przechodzić bo moja była też poznała fagasa i bezczelnie mnie oklamywała, też myślałem że jestem przewrazliwiony a miałem rację absolutnie we wszystkim (jak nigdy). Uważaj mireczku bo bolec się szykuje, ale może uda ci się zapobiec temu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jak ona śmiała śmieć poznać kogoś gdy jest z tobą w związku! I jeszcze bezczelnie ci powiedziała, że tańczyła z obcym kolesiem w klubie. Do tego była tak przebiegła, że zaprosiła ciebie na imprezę żeby uśpić twoją czujność ale na szczęście przechytrzyłeś ją i przyszedłeś.
Przecież zupełnie niedopuszczalne jest aby kobieta będąca w związku miała jakichś znajomych płci męskiej - z góry wiadomo, że każda taka osobniczka daje na
  • Odpowiedz
  • 2
Spokojnie w tygodniu powiedz że gadałeś na fb z typem i powiedział Ci wszystko i że czekasz jak to skomentuje, tak ciężko zagrać w ciemno nic nie tracąc
  • Odpowiedz
@Lukki: ja chodzę sama (z koleżankami) i nic złego się nie dzieje. Nie mierzcie wszystkich jedną miarą. Poza tym nic nie wiadomo, żeby dziewczyna OP zrobiła coś co byłoby nie fair.
  • Odpowiedz