Wpis z mikrobloga

UWAGA, UWAGA!
Wiem, że wszyscy tak piszą, ale niestety nie mogę się z tym zgodzić, ponieważ każdy pisze, że to jego paczka jest najlepsza, a jest to niestety kłamstwo, ponieważ najlepszą paczkę w tej edycji otrzymałam ja!
Chciałam ten wpis opublikować wczoraj, od razu jak otworzyłam paczuszkę, ale niestety nie miałam dostępu do laptopa, także robię to teraz, chociaż sama nie wiem jak opisać mój zachwyt!
Wszystko jest idealnie trafione, @Cwirus zdecydowanie jest najlepszym różowym paskiem na całym wypoku!
Zaczynając od tego, że każda jedna rzecz była ślicznie zapakowana, bardzo starannie i schludnie.
Przechodząc do paczuszki to otrzymałam żelki haribo, za które dałabym się pokroić, a do tego UWAGA: FASOLKI WSZYSTKICH SMAKÓW BERTIEGO BOTTA I PIWO KREMOWE RODEM Z HOGSMEADE! Ciężko mi wyrazić słowami mój zachwyt! Do tego wszystkiego dostałam dwie cudowne książki, których nie miałam jeszcze przyjemności czytać, ale myślę, że idealnie trafią w mój gust i wypełnią mi zimowe wieczory przy kubku parującej herbaty. Jedna jest autorstwa J.K.Rowling "Trafny wybór" - przyznam szczerze, że do tej pory kojarzyłam tę autorkę jedynie z Harrego Pottera, z chęcią przeczytam tę pozycję. Drugą książką jest Wiesław Myśliwski "Ostatnie rozdanie" - sam opis książki jest rewelacyjny, myślę, że czytać się będzie wybornie. Do całej mojej cudownej paczki dołączony był list, który czytałam z ogromnym uśmiechem na twarzy! Nie martw się Kochana, ja też mam ten paskudny nawyk czytania przy jedzeniu! ʕʔ
Moi drodzy, gorąco polecam brać udział w następnej edycji wykopoczty, może będziecie mieli tyle szczęścia co ja i uda wam się trafić na tę najbardziej czarodziejską użytkowniczkę tego portalu i dostać od niej list, który przeniesie was na moment do innego świata!
Dziękuję Ci @Cwirus za tę odrobinę magii, którą wprowadziłaś do mojego życia!
Załączam zdjęcie, robione kalkulatorem!
Pozdrawiam serdecznie :)
#wykopoczta
sweet_sensations - UWAGA, UWAGA! 
Wiem, że wszyscy tak piszą, ale niestety nie mogę ...

źródło: comment_VFcA4LAyxUjStPzqIVKq4BJ33oPxX5PK.jpg

Pobierz
  • 3
@sweet_sensations: hmmm, nie wiem jak to się stało, rzeczywiście. Swoją drogą przy paczkomatach jest jeszcze gorzej niż było, mój niebieski już 2 razy zmieniał etykietę, bo mu się ważność skończyła znowu, nie daje się nic nadać w naszej okolicy :(