Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki,
Dziękuje wszystkim za wsparcie ( )
Naprawdę nie spodziewałem się takiego odzewu, jak widzicie pierwsza pocztówka już dotarła, bardzo chciałbym podziękować Mirabelce @kawazrana, chciałbym również w tym wpisie podziękować każdemu kto wysłał pocztówkę, na pewno gdy dojdzie odezwę się na PW :)
Jeżeli chodzi o #rozdajo to chciałbym sprecyzować kilka rzeczy.
Przede wszystkim plusy do tego wpisu
zbieram do poniedziałku 19 grudnia.
Jeżeli chodzi o #rozdajo z pocztówkami pieniądze wyślę 23 grudnia ekspresowym przelewem, chyba że szczęściarz lub szczęściara będzie miał/miała konto w mbanku :)
Dodatkowo zachęcam ( ͡° ͜ʖ ͡°) do wysyłania pocztówek, naprawdę to wiele dla mnie znaczy, robię co mogę żeby rozprzestrzenić akcję, po znajomych i znajomych znajomych.
Post został rozpowszechniony (lub będzie ) na większości grup uczelnianych.
Jeżeli jest jakiś Mirek lub Mirabelka, która chce mi w tym pomóc to zapraszam do udostępniania posta tam gdzie się da.
Każdy kto wyślę pocztówkę (spoza Mirko) będzie miał szansę wygrać żelki od #gusto, jeszcze nie wiem jakie, nie wiem jaką mają ofertę jak coś postanowię to dam znać :)
Jeszcze raz dzięki wielkie za pomoc w zorganizowaniu akcji!
PS myślicie że zrobienie znaleziska to dobry pomysł? Jeżeli tak to czy znajdą się ludzie którzy to wykopią?
źródło: comment_8wSiWQS0GOMsBkeIsXj1kfullxnAqpUt.jpg

Czy zrobienie znaleziska to dobry pomysł?

  • Tak 65.5% (78)
  • Nie 34.5% (41)

Oddanych głosów: 119

  • 33
@Catttana: weszłam do jego galerii, bo na poczcie były same "lamerskie" z tych, co OPek chciał (tradycyjne kartki, nie w kopercie), nie żałuję, spory wybór, nie mogłam się zdecydować :D kupiłam trzy różne,

więc jak ktoś chce dostać taką kartkę, taką świąteczną to niech się zgłosi, wysyłam od razu jutro :)
@WuDwaKa: miałem nadzieję, że znalezisko pomoże przyciągnąć więcej osób :P więc jako że to jest prezent to nie mogę niestety nagrać filmu z różowym :/ Co nie zmienia faktu że filmik lub zdjęcie (zależy od różowego) z podziękowaniami na pewno się pojawi :)