Wpis z mikrobloga

Mam problem z #vectra i swoim #ps4. Łączę się z siecią kablem lub wifi i zawsze pokazuje, mi że mam typ sieci NAT2. Teoretycznie jest to ok, ale w praktyce nie mogę dołączyć do żadnego serwera w #bf1. Tzn po kilkudziesięciu próbach gdzieś mnie dołączy, ale zanim znajdzie odpowiedni to mija kilkadziesiąt minut. Jak już odpali serwer to działa ok. Napisałem de Vectry, czy mogą zmienić na NAT1, bo podobno wtedy ten problem nie występuje.

To ich odpowiedź: Uprzejmie informujemy, że w tym przypadku jedynym wyjściem jest zmiana trybu pracy modemu w bridge, gdzie uzyska Pani zewnętrzny adres IP, natomiast do modemu będzie można podłączyć tylko 2 urządzenia jednocześnie. Nie mamy wpływu na blokowanie wewnętrznych adresów IP przez usługę Playstation Network.

Co najlepiej zrobić w tej sytuacji? #it
  • 14
  • Odpowiedz
@stevemaster: ja mam to samo i w kwietniu #!$%@? z vectry, tego ich #!$%@? modemu nie można samemu konfigować i nic nie zrobisz, ani zewnętrznego IP ani portów forwardować.
  • Odpowiedz
@gaim: To nie mam pomysłu, co może być. Wszystkie statusy w teście wychodzą pozytywnie. FIFA łączy mi się bez problemu zawsze. BF1 i Plants vs Zombie łączy się co kilkadziesiąt minut.
  • Odpowiedz
@Brozyn: @stevemaster: Kup własny router, zadzwoń do boku i powiedz, że chcesz ich router ustawić w tryb bridge, wtedy na swoim ustawiasz wszystko. Lub zaloguj się na stronie ebok.vectra.pl do panelu konfiguracji routera od nich i ustaw sobie co chcesz.
  • Odpowiedz
@stevemaster: podaj numer ewidencyjny to sprawdze jak to u Ciebie wygląda. Dodatkowo daj info ile urządzeń masz podłączonych jednocześnie ? W bridgu tylko 2 jednocześnie
  • Odpowiedz