Wpis z mikrobloga

WG, what the fuck?
1. misja - ok, no problem
2. misja - are you fucking kidding me? Módlmy się do RNGesusa żebyśmy trafili do bitwy z CV, a potem do CV wroga żeby był miły i wysłał swoje samoloty w okolice mojego Clevelanda. GG Super misja. Btw, nie wiem na #!$%@? można ją robić od tier 4, skoro na tier 4 i 5 ktoś musiałby chyba pół tygodnia grać, żeby zestrzelić 30 samolotów...
3. misja - oh great, większość graczy nie gra CV, więc powodzenia z tą misją. Idźcie się walcie jeśli nie gracie tą durną klasą.
4. misja - ŻE #!$%@? CO?! CZY WAS #!$%@?ŁO DO RESZTY?! Misja na polowanie na CV dla DD?!?! Polowanie na CV w DD to najdurniejsza rzecz jaką można robić grając DD a te pieprzone kretyny robią z tego cel misji?! Do tego po drodze trzeba 100k dmg natrzepać. Powodzenia z osiągnięciem tego próbując jednocześnie polować na CV. Cóż, jedyny plus jest taki że być może granie DD porządnie będzie o wiele łatwiejsze, jeśli wszystkie inne DD będą polować na CV, lol.
5. misja - ostatnia misja jest łatwiejsza niż dwie poprzednie, top kek. Ale dalej jest durna bo będzie zachęcać do polowania na fragi zamiast do normalnej gry. Inna sprawa że raczej niewiele osób w ogóle do niej dotrze dzięki #!$%@? poprzednim misjom.

Czy ktoś w WG EU w ogóle gra w tą grę? I jeśli tak, to czy ma jakiekolwiek pojęcie na temat tego jak rozgrywka w ogóle wygląda...

#wows #worldofwarships
  • 8
@Eau-Rouge
@Wapniak
Jak dla mnie powinni całkiem zrezygnować z misji na rzecz kampanii - stałych i tygodniowych co zastapilyby te śmieszne misje. Przynajmniej można by było przypiąć kilka razy to samo zadanie i dalej walczyć o nagrodę końcową - teraz to porażka, przeciętny gracz musi siedzieć ze 20h żeby to zrobić i przeważnie męczy się z jednym etapem na 5 i to w dodatku umieszczonym w środku w kolejności. O rozwalonej rozgrywce