Wpis z mikrobloga

@Mattovsky: weź nie trolluj... ja mam andruta od 3 lat i krwi mi nie psuje, to kwestia wyboru dobrego telefonu, a i jakość aplikacji się poprawiła, po prostu ifon jest dla pierdół które są nieświadome tego co się wokół nich dzieje... jedyny plus ifona to czas pracy na baterii, ale tu głowy sobie uciąć już nie dam, trzeba poszperać w necie jak to jest
  • Odpowiedz
@polipoli: Nie wiem gdzie ta jakość aplikacji się poprawiła skoro na np. Samsungu A5 2016 (~1300 zł) potrafi zawieszać się klawiatura, wywala się Sklep Play i inne aplikacje od Google'a. Na Nexusie 6P potrafi czasami wywalić się Bluetooth (tak, ten systemowy) przy pracy z beaconami. Także nie wiem gdzie tutaj poprawy. Sam korzystam z Xiaomi Redmi Note 2 i pomimo oficjalnego systemu MIUI zmarnowałem masę godzin na testowanie różnych romów
  • Odpowiedz
@Mattovsky: pls... ja mam starego lg z dwoma rdzeniami i zarówno swiftkey jak i najnowsza klawiatura google śmiga, reszta aplikacji też działa sprawnie [nawet fejsbuk działa mi szybko] część ładuje się te 2-5sekund bo wiadomo, stary telefon ale wszystko chodzi jak marzenie,a przeciętny użytkownik tego nie zauważy, zamiast trollować dawaj adekwatne przykłady, masa telefonów z andrutem DZIAŁA dokładnie jak mój i tyle w temacie
  • Odpowiedz
@byKamel: to jest troll, fanboy, whatever, idio idio którego nie należy słuchać, według niego miliony użytkowników udają że wszystko jest ok i tylko japko robi porządny soft XD

ja nie neguje tego że japko jest najbardziej zadbane, ale #!$%@?... chyba jednak nie stoimy w miejscu i przez 3 lata sporo się zmieniło, a że devy to #!$%@? to...
  • Odpowiedz
@polipoli: niemniej jednak jabłecznik jest przereklamowany, przeciętny użytkownik będzie zadowolony nawet z windows fona jeżeli ten ma wymagane aplikacje w dobrej jakości... zresztą... nie wiem po co wydawać 3000zł na telefon który i tak wymieni się za 2-3 lata bo bateria czy inne po gwarancyjne sprawy a który i tak służy do jakiś pierdół... nie pamiętam już nic na temat modowania ifona, ale jednak andrut ma tą zaletę że jak
  • Odpowiedz
@polipoli: No przecież dałem Ci kilka przykładów. W swoim życiu miałem i korzystałem z: jakiś stary HTC z Androidem 2.3, tani chiński tablet z androidem 2.2, Sony Xperia J z androidem 4.2, LG F60 z Androidem 5.0, Huawei P8 LITE z Androidem 6.0, Xiaomi Redmi Note 2 (Android 5.1/MIUI). Cubot S600 z Androidem 5.1 + krótsza zabawa z Samsungiem A5 2016 chyba tyle, to są telefony które miałem i mogłem
  • Odpowiedz
@polipoli: umówmy się... smartfon to pierdoła... tu się bierze coś taniego, a nawet starego flagowca jeśli jest sprawdzony albo średniaka i się ma spokój i za 3 lata znowu bo ceny leco w dół bardzo szybko xd
  • Odpowiedz
@Mattovsky: masa problemów które opisujesz dotyczą poszczególnych modeli, czy wersji systemu, ALE CO TO JEST ŚWIADOMOŚĆ KONSUMENCKA XDXDXDXD najlepiej kupić piekarnik za 50tys i się cieszyć bo przecież to musi tyle kosztować XD NIE, NIE MUSI... poza tym aplikacje można spokojnie pobrać i zainstalować z apk mirror, sklep też się aktualizuje więc to że się wywala wcale nie musi być problemem.

wiesz, bawi mnie twoje krzykactwo byle udowodnić że ejpl
  • Odpowiedz
@Mattovsky: wydałem 750zł [wcześniej bym wydał grubo ponad 1000] na telefon który dzisiaj nowy kupiłbym za 300 albo mniej... telefon który mi po prostu służy, czy to z rootem czy bez roota o ile potrafię ogarnąć i nie zaśmiecać go tym co równie dobrze mogę odpalić w domu na lapku... gdybym kupił sobie ifona to bym dzisiaj pluł sobie w mordę za swój debilizm i płakał czemu wydałem pieniądze na
  • Odpowiedz
aparat 8mpx starczy, CM [skaner dokumentów] odwala doskonałą robotę, serio, szkoda pieniędzy na japko z tyłu, wystarczy trochę ogarnięcia
  • Odpowiedz
@polipoli:

masa problemów które opisujesz dotyczą poszczególnych modeli,


Poważnie? Wymieniłem Ci ~8 telefonów i ~4 wersje systemu, w każdym przypadkowo był problem? Nie mówię że jest to notoryczne ale nie można tych sprzętów określić jako takich, które kupujesz, uruchamiasz i korzystasz. Na Xiaomi Redmi Note 2 poświęciłem kilkanaście godzin na same instalacje ROMów aby móc testować ich wydajność i
  • Odpowiedz
@Mattovsky: wiesz co dorośnij, serio... jeśli mamy podchodzić do telefonów mega poważnie to apple się skończyło, już seria note samsunga więcej dała rynkowi smartfonów że o sony nie wspomnę... oni mają #!$%@? żeby się starać, mają fanów, trzepią kasę za idiotyzmy, ta firma to rak mimo dobrego softu który stanowi alternatywę dla windy
  • Odpowiedz