Wpis z mikrobloga

W sumie to ja nie wierzę w to bezmyślne walenie w pis...muszę za rok nad tym usiąść i na spokojnie wszystko przemyśleć... owszem w pisie rządzą miernoty, ale też ci którzy w nich walą zasiewają takie same wątpliwości...

#bekazpisu
  • 18
@Andreth: a daj mi jakiś dowód na to że wszyscy ci co w nich walą [ wśród tych ważnych] nie realizują czyiś politycznych gierek, przecież na świecie pełno #!$%@?ństwa... zauważ że polska aż do rządów pisu to było gówno na arenie międzynarodowej, teraz nagle decyzje pisu są dla kogoś be, [a jednak sporo z nich jest zasadnych] ale za to 8 lat ZMARNOWANYCH [dowód; pis teraz naprawia stare wadliwe prawo, w
tak na chłodno teraz pisząc; ich trzeba ZMUSZAĆ siłą do uchwalenia danego prawa, bo czują się zbyt pewni siebie, oni realizują swój program, ale jednak zbyt #!$%@? [ja osobiście czuje się rozdarty, niby chcę #!$%@?ć pis za debilizm, ale też nie potrafię zignorować tego że chcą jak najlepiej]
@polipoli:
nie chcą:
- Antoni M. raz po raz z rozmysłem opowiada kolejne kłamstwa, a to odgrzewając Smoleńsk, a to o przetargu na Caracale, a to o naszej armii lub służbach
- Beata Sz. najsłabszy premier w historii RP, trwa na stanowisku, choć wie, że nic od niej nie zależy, nie może kierować nawet swoim sekretariatem, który został oddany w ręce jej konkurentki Kempy
- Andrzej D. na przekór wszelkim apelom,
@polipoli: chcą jak najlepiej ale wyłącznie dla siebie. A i tak są w tym ekstremalnie nieudolni.
Tak mentalność - w sumie to bardziej zależy im nie na tym żeby im było lepiej tylko żeby wyimaginowanym "wrogom" było gorzej. A że wrogiem jest każdy kto nie popiera ich bezgranicznie...
zauważ że polska aż do rządów pisu to było gówno na arenie międzynarodowej, teraz nagle decyzje pisu są dla kogoś be, [a jednak sporo z nich jest zasadnych] ale za to 8 lat ZMARNOWANYCH


@polipoli: Za tych 'zmarnowanych' lat rósł stabilnie PKB, Polska pięła się wzwyż w ratingach, wzrastała siła nabywcza gospodarstw domowych i załatwiono szczyt NATO w Warszawie (między innymi). Pewnie, PO robiła błędy, ale teraz co masz?

pis teraz