Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki i Mirabelki,
W związku z nadchodzącymi świętami mam do was wielką prośbę o #wykopefekt.
Wiem, że wiele osób z pod tego tagu często ma jakieś poważne problemy, natomiast ja mam problem z prezentem dla mojego różowego. Otóż mój różowy pasek ma hobby - zbiera pocztówki. Przynajmniej raz w tygodniu wysyła do kogoś pocztówki z portalu postcrossing i w ten sposób uzbierała już całkiem niezłą kolekcję. Dlatego właśnie wpadłem na pomysł najlepszego prezentu świątecznego na świecie, generalnie pomysł wygląda tak:
Każdy Mirek lub Mirabelka, chcący mi w tym pomóc wysyła pocztówkę na adres:
Pl. Jana Pawła 2 52/1 66-400 Gorzów Wielkopolski. W pocztówce może być wszytko, natomiast ja w zamian oferuje #rozdajo każdy kto zaplusuje ten wpis ma szansę zgarnąć 30zł ode mnie w prezencie na święta. Dodatkowo każda osoba która wyśle pocztówkę w której umieści swój nick ma szansę zgarnąć 100zł w prezencie świątecznym :)
Wiem, że proszę o dużo ale mam nadzieję że uda nam się zgromadzić chociaż z 10 kartek.
To co #niebieskiepaski i #rozowepaski pomożecie?
Dodatkowo pozwolę sobie użyć tagu #wykopoczta chociaż nie wiem czy nie spotkam się w ten sposób z falą krytyki ;__;
Jeszcze raz dzięki wielkie wszystkim i mam nadzieję chociaż o trochę zrozumienia bo jaram się tym pomysłem jak nigdy w życiu :)
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach