Wpis z mikrobloga

@CHI77OUT: to jak wytłumaczysz to o czym napisał wudwaka? sprawdzałam dokładne godziny dodania znalezisk i faktycznie ten ktoś dodał ich za dużo niż teoretycznie by mógł

@Lookazz: a co nie działa? przecież określone limity działają, powiadomienia już działają, wszystko działa po staremu
  • Odpowiedz
@CHI77OUT: więc ten ktoś tzn. Ty dodałeś więcej znalezisk niż jest to określone w limitach i wudwaka nie pisał o tym na zasadzie "jak on mógł" tylko o tym, że wykop sobie tego nie przeliczył
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: tagi rzekomo naprawione, a dalej jak w lesie. Czarnolisto to już w ogóle, szkoda strzępić ryja. Ostatnio zauważyliśmy, że skrypt to oczyszczania czarnolisto to też zapomniany przez boga i zus.
  • Odpowiedz
  • 0
@Saute. No faktycznie sie nie zrobi. Trzeba zbierać propsy za.wszelką cenę. Szukać dziury w calym a resztę zakopywać tak od tak bo duplikat.. Za kazdym wstawieniem na wykopalisko trzeba sie też na mirko pochwalić zeby PRZYPADKIEM ktoś jego wrzuty nie przeoczył i nie dal mu plusa.
  • Odpowiedz
przy tym zbiera fanty


@CHI77OUT: ale jakie fanty zbiera?
co złego jest w przypadkowym trafieniu na coś zepsutego na wypoku i napisaniu o tym? przynajmniej stronka może lepiej działać, ja tu widzę same korzyści
  • Odpowiedz
@CHI77OUT: to że wszystko Ci zakopuje to faktycznie niefajnie

ale sam fakt znalezienia czegoś takiego i tak jest ok, ja sama wiele razy znalazłam tu podobne rzeczy

a powiadomienia już przychodzą i naprawdę nie tylko wudwaka robił paranoję, bo robił ją każdy kto się zorientował
i przez to że powiadomienia nie działały wołanie oficjalnych kont pracowników wykopu nie miało sensu, więc to raczej miłe, że jakoś poinformował o tym
  • Odpowiedz
  • 0
@Lookazz no jo. A ja mam #!$%@? na powiadomienia. A kolegę wutrzyka chyba boli bo nie widzi co sie dzieje z jego wykopkiem i jest bol dupy bo raz w zyciu dodalem 7 znalezisk. ( ),
  • Odpowiedz
Chyba dla niego bo inni użytkownicy zbliżają sie rankingiem?


@CHI77OUT: widzę, że lubisz teorie spiskowe :P
akurat pod znaleziskami powiadomienia chyba działaly, wiem że jemu działały pod znaleziskami
poza tym to co nie działało nie przeszkadzało w pisaniu czegoś pod znaleziskami ani w dodawaniu znalezisk

i on naprawdę nie ma bólu dupy o to, że to Ty dodałeś więcej znalezisk niż napisali o tym w limicie, bo pewnie dodałby taki wpis
  • Odpowiedz