Wpis z mikrobloga

Pracuje za 1500zl w sklepie w PL .. dostalem propozycje pracy u austriackiego bauera . Do moich obowiazkow by nalezala praca w stajni praca w lesie przy wycince i przecince drzew. Praca 60h/tyg 5.5e/1h jedzenie free + spanie free zjazdy do pl kiedy chce na ile chce. No i doradcie co robic z jednej strony robota ciezka a z drugiej zarobie o wiele wiecej niz w pl sam juz njie wiem co robic...
  • 12
@damianj4 nie słuchaj ich, pracowałem na truskawkach kiedyś, za skrzynkę było 1,7euro a jak były godziny to było 5.5 euro i dało radę ładnie zarobić, jak w dodatku masz jedzenie i spanie w pakiecie to praktycznie cała kasa idzie na oszczędności.
@damianj4: odradzaja Ci prace a zaraz dostaniesz PW z multi gdzie mozna kontakt do tego pana otrzymac.

Policz sobie gdzie kepiej Ci zarobic. Jak i tak nie masz perspektyw i masz zarabiac 1500- chata i zycie i #!$%@? z tego miec, a zarabiac 1000 eurasa, jesc i spac za frikasa, uczyc sie jezyka i miec mozliwosc lepszej pracy bo poznasz kogostam... ;)
no z 6000 zl bym mial na miesiac tylko ta praca w lesie mnie troche doluje bo tam to same gory sa i trzeba naginac z lancuchami po tych gorach zeby drzewa zapiac albo jak nie dojdzie lina to recznie drzewa sie takim saplem ciagnie recznie :x no pila tez 2 kg nie wazy tego sie dowiedzialem przedtem og goscia ktory tam pracuje..
jesc i spac za frikasa, uczyc sie jezyka i miec mozliwosc lepszej pracy bo poznasz kogostam... ;)


@Pulton: że co ? po 12h dziennie w lesie przy cięzkiej pracy.... już to widzę, jak nam się kolejny inżynier szkoli.