Wpis z mikrobloga

@Ibuygou:
Dwa miesiące temu kupiłem mi5 na ibuygou i jakiś czas temu zauważyłem, że mam plamę na ekranie, która jest widoczna tylko wtedy, kiedy zatłuszczę ekran palcami. Kiedy ekran przetrę i wyczyszczę ściereczką i to plamy nie ma. Na początku myślałem, że czymś po prostu przybrudziłem ekran w tym miejscu, ale jak plama zaczęła mi przeszkadzać to żadne tarcie palcem, czy ściereczką nie eliminuje problemu, a nawet jakby w tym miejscu stał się bardziej podatny na rysy. Jest to w miejscu, gdzie najczęściej go dotykam, czy to przy odebraniu połączenia, czy to podczas grania i wydaje mi się, że ekran się po prostu wyciera. Szczerze to przeszkadza mi to już na tyle, że mogę na to patrzeć i co chwilę przecieram ekran, żeby nie było widać tej plamy. Co prawda użytkuję intensywnie, ale nigdy nie miałem takiego problemu z żadnym telefonem, a z każdego korzystam podobnie. Może po prostu ekran w mi5 jest delikatny, albo tylko mój ma taką wadę. Zna ktoś może podobny problem? Czy powinienem pisać w tej sprawie do ibuygou?
Pobierz Tartar - @Ibuygou: 
Dwa miesiące temu kupiłem mi5 na ibuygou i jakiś czas temu zauwa...
źródło: comment_O8DIMzBJchI8aYXHbLlrHwZG4lEVjBi8.jpg
  • 2
@Tartar źle to wygląda, jak na wadę fabryczną. Możesz śmiało pisać do supportu, ale ładnie opisać po ang a także zamieścić relacje foto/video z dokładnym ukazaniem problemu - dzięki temu szybciej rozwiązujemy problemy i nie tracimy czasu.

Podaj mi potem numer Ticket na pw, pocisne temat dalej.

A co do samego problemu, to nie widziałem niczego podobnego, może kilka razy ale było to raczej wypalenie LCD w miejscu gdzie się mocno naciskało,
To jest na wierzchu, odczuwalne pod palcem jakby minimalnie bardziej szorstkie w miejscu plamy w porównaniu do reszty ekranu. Coś jak wytarcie ekranu w tym miejscu. Dzisiaj kolega mówił, że miał takie coś w BlackBerry, ale w zasadzie też nie potrafi powidzieć od czego, bo jak się zorientował to poprostu już było.