Wpis z mikrobloga

Mirki! Mam problem z powieszeniem TV na ścianie. Kiedyś w telewizorach sony coś #!$%@?ło, że normalnie nie można ich na ścianie powiesić adapterem Vesa tylko trzeba było zastosować adapter. Na ebay dostępny jest takie coś:

http://www.ebay.pl/itm/251839735865

ale z tego, co widzę, to jest to tylko kilka śrubek i podkładek i pomyślałem, że może można by przycebulić ( ͡° ͜ʖ ͡°) i kupić je gdzieś w sklepie. Problemem jest to, że się nie za bardzo na tym znam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1. Takie śruby mogę kupić na bank, nawet kiedyś takie kupowałem, z tym problemu nie będzie.
2. Podkładeczki też raczej żaden problem.
3. Krótkie śruby będą w sklepie na pewno, może nawet gdzieś takie mam w domu, chyba takimi samymi montowałem stojak w tv.
4. I tu jest PROBLEM. Jak to coś się nazywa? Jak to znaleźć? Nawet nie wiem, jak tego szukać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co to? Łatwo to dostać?

Z góry dzięki za pomoc.

Wołam #majsterkowanie #diy i może #mechanika? Jak przegiąłem z tagami, to sorry (,)
Pobierz Domal - Mirki! Mam problem z powieszeniem TV na ścianie. Kiedyś w telewizorach sony c...
źródło: comment_53JnQBuDC1k2M0nxSCePQkGIow3Hbju0.jpg
  • 5
@rednaxelA: nie #!$%@?ło tylko chodziło o to by tv był możliwie mocno przylepiony do ściany a nie odstawał jakby miał z tyłu kineskop. Dodając do tego maksymalne odchudzanie tv i efekt jest taki, że stosuje się te dodatkowe dystanse by można było powiesić tv.;)
Mały protip: jak się kupi uchwyt w sony center to mają wszystko w pakiecie a i ceny są całkiem ok a jak się cebuli to się ma